google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 14.06.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0009
  1 EUR
  4.2554
  -0.0056
  1 CHF
  3.7905
  -0.0104
  1 GBP
  4.7771
  -0.0033
  1 RUB
  0.0585
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Fototapety 3D pogłębiają perspektywę w domu

  Wyobraźmy sobie, że mamy stosunkowo niewielkie mieszkanie. O to teraz nietrudno, bo duży metraż potrafi wynieść nawet i czterysta tysięcy złotych. Co robić w takim przypadku? Trzeba zorganizować sobie taką iluzję optyczną, która pozwoli nam na pogłębienie perspektywy w naszym domu i sprawienie, że stworzy swego rodzaju horyzont, pozwalający nam na stworzenie swoistego środowiska, w którym z przyjemnością będzie się nam mieszkało i żyło. Fototapety 3D spełnią tę funkcję doskonale, dlatego, że są po prostu niezwykle zgrane optycznie z miejscem, w którym się je umieszcza. Fototapety 3D do salonu mogą sprawić, że relatywnie niewielka przestrzeń będzie przypominała o wiele większą. Taką fototapetą może być na przykład ulica. Ulica z małego włoskiego miasteczka, która przypomni nam o słońcu, w którym moglibyśmy się nurzać… ale fototapety 3D do sypialni z obrazem plaży również sprawdzają się fantastycznie.

  Fototapety 3D pogłębiają perspektywę w domu

  A co do pokoju dziecięcego?

  Fototapety 3D dla dzieci to prawdziwa gratka. Trzeba jednak zadbać o to, by posiadały odpowiednią warstwę ochronną, która ochroni je przed zabrudzeniem. Dzieci bardzo lubią niszczyć rzeczy, a czasami nawet najlepsze fototapety 3D, których cena wydawała się niezwykle atrakcyjna mogą nie wytrzymać starcia z dziećmi i ich zapędami artystycznymi, szczególnie z kredkami świecowymi i mazakami. Najważniejsze jednak jest to, żebyśmy wybór fototapety omówili z dzieckiem, bo na pewno będzie ono miało swoją własną opinię na temat tego, co ma się pojawić w jego sypialni. Jeśli zrobimy to bez jego woli, to fototapeta 3D nie będzie jego największym i ulubionym rozwiązaniem, najprawdopodobniej ją zniszczy lub zakryje.

  Fototapety 3D na ścianę doskonale uzupełniają się z wystrojem

  W zależności od tego jaką aranżację przyjęliśmy, do takiej dobieramy fototapety. Na przykład w stylu loftowym będziemy potrzebowali takiej, która będzie przypominała mur. Mur z ziejącą w środku dziurą, tworzącą swego rodzaju interesujące pogłębienie przestrzenne będzie wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i chcieliby, by ich mieszkanie stanowiło swego rodzaju modne gniazdko. Fototapeta na ścianę w stylu nowoczesnym powinna uzupełniać elegancki i wytworny styl, który narzucimy za pomocą wysmakowanego doboru tapety na ścianę. Wszyscy będą nam zazdrościć naszych eleganckich fototapet. Pamiętajmy, że są one teraz bardzo popularne i będziemy w ten sposób nadążać za językiem wystroju, który będzie stanowił podstawę naszego mieszkania, jako klimatycznego i przyjemnego miejsca do życia.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.