google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Maty przerostowe “WS Play” - bezpieczna nawierzchnia na Twoim placu zabaw

  Maty przerostowe “WS Play” - bezpieczna nawierzchnia na Twoim placu zabaw

  Jak zadbać o bezpieczną zabawę dziecka?

  W swoich domach dbamy o bezpieczeństwo naszych dzieci. Chcemy zapewnić im jak największą ochronę w każdych warunkach i bezpieczną przestrzeń do zabawy. A jak wybrać bezpieczny dla dziecka plac zabaw? Co na placu zabaw zapewnia dziecku bezpieczną zabawę, oprócz oczywiście sprawnych urządzeń? Odpowiedź na to pytanie jest prosta - bezpieczna nawierzchnia, czyli taka, która w razie upadku dziecka np. podczas wspinania czy ślizgania ochroni przed jego negatywnymi konsekwencjami. Rolę bezpiecznych nawierzchni stosowanych na zewnętrznych placach zabaw dla dzieci spełniają maty przerostowe “WS Play”.

  Dlaczego maty przerostowe “WS Play” to idealne rozwiązanie dla zabezpieczenia placu zabaw?

  Dlaczego maty przerostowe “WS Play” to idealne rozwiązanie dla zabezpieczenia placu zabaw?

  Mata przerostowa “WS Play” to gumowa mata antypoślizgowa produkowana z materiałów podlegających recyklingowi, która z uwagi na swoje właściwości zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom, stanowiąc ochronę przed negatywnymi skutkami upadków. Właściwości mat w zakresie ochrony przed skutkami upadku z wysokości, właściwości antypoślizgowych czy trudnopalność zostały potwierdzone odpowiednimi normami, a maty zostały przetestowane przez niezależne instytucje.

  Maty przerostowe “WS Play” z uwagi na swoje właściwości znajdują zastosowanie na zewnętrznych placach zabaw czy siłowniach. Dzięki ich ażurowej strukturze, po ułożeniu trawa łatwo przerasta matę, dzięki czemu po upływie kilku tygodni stają się one niewidoczne, ciągle zachowując swoje bezpieczne właściwości. Maty przerostowe “WS Play” są łatwe i tanie w utrzymaniu. Dla zachowania estetycznego wyglądu placu zabaw wystarczy systematyczne koszenie trawy.

  Montaż

  Jedną z zalet stosowania gumowych mat przerostowych “WS Play” jest ich łatwy montaż. Narzędzia wymagane do ułożenia mat to tylko rękawice, nóż lub nożyce do przycinania resztek mat i gumowy młotek do wbijania pegów. Maty łatwo przyciąć do pożądanego kształtu. Maty przerostowe “WS Play” są produkowane w kolorze czarnym lub zielonym o wymiarach 1 m x 1,5 m o grubości 23 mm. Przed rozłożeniem warto wcześniej zaplanować rozkład mat, dzięki czemu można uniknąć niepotrzebnego cięcia materiału.

  Gwarancja

  Gumowe maty przerostowe “WS Play” posiadają 5-letnią gwarancję, która zapewnia darmową wymianę mat, w przypadku ich wady materiałowej.

  10 powodów dla których warto stosować maty przerostowe “WS Play”:

  1. Bezpieczeństw - Maty przerostowe “WS Play” zostały przetestowane przez RAPRA zgodnie z normą BSEN 1177:2008 na Krytyczną Wysokość Upadku uzyskując wynik powyżej 3 m na podłożu z naturalnej trawy.
  2. Antypoślizgowe - wyprodukowane zgodnie z normą BS EN 7188:1998, co zapewnia parametry w tym zakresie na poziomie 71 PVT dla mat suchych i 48 PVT dla mat mokrych.
  3. Trudnopalne - zgodnie z normą BS EN 4790:1987.
  4. Redukują hałasy i wstrząsy.
  5. Trwałe, mogą być stosowane przy każdych warunkach atmosferycznych.
  6. Łatwe w montażu, nie wymagają wcześniejszego przygotowania gruntu.
  7. Łatwe i tanie w utrzymaniu.
  8. Posiadają 5-letnią gwarancję.
  9. Wpisują się w trendy związane z ochroną środowiska - są produkowane z materiałów pochodzących z recyklingu.
  10. Znajdują zastosowanie w wielu miejscach nie tylko na zewnętrznych placach zabaw czy siłowniach, m.in.:
   - świetnie sprawdzają się jako tymczasowe chodniki na budowie, podłogi antypoślizgowe, nawierzchnia stoków narciarskich, pól golfowych, maty hodowlane czy nawierzchnie podczas eventów.

  Więcej informacji o matach przerostowych “WS Play” pod adresem: https://www.wsltd.eu/produkty/maty-na-silownie-i-place-zabaw/maty-przerostowe-na-place-zabaw-ws-play

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.