google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Używane wózki widłowe - dlaczego warto się zdecydować?

  Wózki widłowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Co więcej, w wielu magazynach, halach produkcyjnych czy sklepach praca bez wózków widłowych w ogóle nie byłaby możliwa. Niestety, zakup wózka widłowego to duża inwestycja i nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na nią. Doskonałym rozwiązaniem okazują się wtedy używane wózki widłowe.

  Używane wózki widłowe - dlaczego warto się zdecydować?
  Zakup używanego wózka widłowego – dlaczego warto?

  Dlaczego warto zdecydować się na zakup używanego wózka widłowego? Jest kilka czynników, które przemawiają za takim rozwiązaniem i sprawiają, że wózek używany jest optymalnym rozwiązaniem w przypadku wielu przedsiębiorców. Jakie czynniki mamy na myśli?

  Cena

  Pierwszą kwestią, która ma bardzo duże znaczenie dla przedsiębiorców jest cena. Koszt zakupu używanego wózka widłowego jest znacznie niższy w porównaniu z zakupem nowego wózka widłowego.

  Dla przykładu – nowy wózek widłowy o udźwigu 2,5 tony benzyna/LPG kosztuje około 66 000 brutto, wózek używany o udźwigu 2,5 ton to koszt z rzędu 24 000 zł brutto. Jak widać różnica jest spora.

  Na tańszy model wózka pozwolić może sobie większość przedsiębiorców, zakup fabrycznie nowego modelu to duże obciążenie finansowe, często wymagające wzięcia kredytu.

  Stan techniczny

  Stan techniczny używanych wózków widłowych to kwestia, która wzbudza duże zainteresowanie wśród przedsiębiorców. Często boją się oni, że za niską ceną używanego wózka widłowego stoi również niska jakość. Czy to słuszne obawy? Dla przykładu przedstawimy ofertę firmy UTB Polska, która zajmuje się między innymi sprzedażą używanych wózków widłowych.

  UTB Polska zanim umieści dany wózek w swojej ofercie, przeprowadza cały szereg prac renowacyjnych i serwisowych. Jakich konkretnie?

  • kontrola stanu technicznego wszystkich podzespołów wózka
  • wymiana zużytych części i zastąpienie ich oryginalnymi i atestowanymi częściami zamiennymi
  • wymiana oleju hydraulicznego, silnikowego i wszelkiego typu płynów eksploatacyjnych
  • wymiana świec i filtrów
  • wymiana opon
  • pełna regeneracja i odsiarczenie baterii trakcyjnej
  • odnowa powłoki lakierniczej.

  Dzięki temu wózek jest w bardzo dobrym stanie technicznym i z powodzeniem służy nowemu właścicielowi przez długi czas.

  Gwarancja

  Warto wspomnieć również o tym, że używane wózki widłowe od UTB Polska również podlegają gwarancji. W zależności od firmy, może to być 6 czy 12 miesięcy. Taki dokument z pewnością pozwoli poczuć się pewniej każdemu przedsiębiorcy, który zdecyduje się na kupno używanego wózka widłowego.

  Zakończenie

  Jak widać, zakup używanego wózka widłowego ma wiele zalet, z których najistotniejsze są niska cena i dobra jakość. Podpowiadamy wszystkim przedsiębiorcom, że w wielu przypadkach zakup takiego wózka jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które w znacznym stopniu nie obciąży budżetu firmy.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.