google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • GERDA Budowlaną Firmą Roku 2018!

  Logo Gerda

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas uroczystej XVI gali Builder Awards, firma GERDA Sp. z o.o. została wyróżniona prestiżowym tytułem „Budowlana Firma Roku 2018”.

  Rynek budowlany w minionym roku podlegał dynamicznym zmianom. Wiele przedsiębiorstw, w tym także GERDA starało się jak najlepiej wykorzystać szanse w postaci dużej liczby inwestycji, jednocześnie stawiając czoła wiążącym się z tym wyzwaniom. 

  W uznaniu wyników naszej działalności oraz jakości i innowacyjności oferowanych produktów i usług oraz rzetelności i stabilności w prowadzonej działalności, a także osiągnięć na tle konkurencji Redakcja i Rada Programowa „Buildera” przyznały marce GERDA tytuł Budowlanej Firmy Roku. Odbioru okolicznościowego dyplomu na uroczystej gali 24 stycznia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy w imieniu naszej firmy dokonała p. Katarzyna Łebkowska, dyrektor ds. marketingu i PR.

  Wyróżnienia Budowlana Firma Roku 2018 są przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder, firmom z branży budowlanej, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej, wyznaczają kierunki i trendy, stanowiąc zarazem wzór do naśladowania dla wielu przedsiębiorców.

  GERDA Budowlaną Firmą Roku 2018!

  Źródło:
  Gerda Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Gerda Sp. z o.o.

  GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć, z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.