google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Cerrad na najważniejszych targach branżowych w Niemczech i Stanach Zjednoczonych

  CERRAD logo

  Firma Cerrad właśnie zakończyła prezentację swoich produktów na Targach BAU, które są jedną z najważniejszych imprez poświęconych architekturze i materiałom budowlanym w Europie, a już niebawem znów pokaże je szerokiej publiczności – tym razem podczas The International SURFACE Event w Las Vegas. Obecność w tak ważnych międzynarodowych wydarzeniach branżowych doskonale wpisuje się w realizowaną przez firmę strategię rozwoju.

  Targi BAU to impreza o ogromnej tradycji, na której pojawiają się najważniejsi branżowi producenci z całej Europy. Rozmach, z jakim jest organizowana, budzi uznanie zarówno wystawców, jak i odwiedzających, którzy licznie przybywają do Monachium. W tym roku po raz pierwszy mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą produktową, przygotowaną przez firmę Cerrad.

  Cerrad na BAU

  Stoisko zaaranżowane zostało najnowszymi kolekcjami producenta, które doskonale wpisują się w trendy nadchodzącego sezonu. Zaprezentowano m.in. szeroką ofertę wielkoformatowych płytek gresowych doskonale imitujących beton, kamień oraz nawiązujących do drewna, jak również kolekcje ULTIME. Ciekawie prezentowały się także płytki o grubości 20 mm z serii Cerrad 2.0, dedykowane różnorodnym aranżacjom zewnętrznym, które doskonale uzupełniają dotychczasową ofertę firmy  i decydują o jej kompleksowości.

  The International SURFACE Event to z kolei największe w Ameryce Północnej targi branży okładzin podłogowych, w tym płytek ceramicznych i posadzek kamiennych. Wydarzenie to stanowi kluczową platformę biznesową dla producentów, architektów i projektantów wnętrz. W tym roku na TISE nie mogło więc zabraknąć firmy Cerrad. Jej ekspozycję będzie można podziwiać w Las Vegas między 23 a 25 stycznia na stoisku 4931.

  Obie imprezy promują najnowsze rozwiązania technologiczne, doskonale wpisujące się w trend budownictwa przyszłości. Są także miejscem spotkań architektów, projektantów, wykonawców oraz inwestorów z całego świata, dlatego stanowią doskonałą okazję dla firmy Cerrad do zaprezentowania swoich produktów na arenie międzynarodowej.

  Źródło:
  CERRAD Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  CERRAD Sp. z o.o.

  Od ponad dwudziestu lat tworzymy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom - zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.