google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Udane zakończenie sezonu. Jesienna edycja Akademii Profesjonalisty na finiszu!

  s

  Ponad 300 uczestników, 6 Partnerów i 11 miast. Sopro po raz kolejny zaprosiło Wykonawców do udziału w dobrze znanym cyklu szkoleń z serii Akademia Profesjonalisty, które stanowią doskonałą okazję do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń i przyjrzenia się z bliska nowoczesnym technologiom z branży wykończeniowej. Frekwencja jak zwykle dopisała!

  Rynek materiałów budowlanych i wykończeniowych ulega dynamicznym zmianom – nie tylko w kontekście panujących, często sezonowych, trendów, ale przede wszystkim z uwagi na niezwykle szybki rozwój nowoczesnych technologii. Kluczowe staje się w tym przypadku „trzymanie ręki na pulsie” i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji, mających bezpośredni wpływ na wzrost konkurencyjności i jeszcze mocniejszą pozycję na rynku. Odpowiedzią na te potrzeby jest udział w profesjonalnych szkoleniach, łączących zdobywanie wiedzy teoretycznej z doskonaleniem warsztatu wykonawcy.

  Akademia Profesjonalisty Sopro

  - Ogromne zainteresowanie, jakie notują kolejne edycje Akademii Profesjonalisty niezaprzeczalnie dowodzi przydatności takich inicjatyw. Glazurnicy, którzy w swojej pracy zawodowej stawiają na jakość, pełen profesjonalizm oraz stały rozwój, mają okazję utrwalić swoje umiejętności – tak, by być na bieżąco zarówno z nowoczesnymi produktami, jak też oczekiwaniami dzisiejszych inwestorów. Producenci zaś zyskują możliwość pokazania, jak w praktyce działają ich rozwiązania – podkreśla Radosław Szczytyński ekspert firmy Sopro. - Dlatego, o sile naszych szkoleń decyduje ich formuła – połączenie prezentacji z częścią praktyczną, tak, by każde słowo miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości – dodaje.

  Jesienna edycja to aż 3 tematy, które koncentrowały się na innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu chemii budowlanej i ich wykorzystaniu podczas prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych. – Do współpracy zaprosiliśmy wielu znakomitych Partnerów. O nowoczesnych systemach ogrzewania podłogowego opowiadaliśmy wraz z firmami Kermi oraz Collomix, temat montażu i właściwości okładzin megaformatowych wsparły Cerrad i Raimondi, zaś o niuansach wykonawczych podczas tworzenia nowoczesnej łazienki rozmawialiśmy z Ceramiką Paradyż oraz I-Drain. Szerokie podejście do poszczególnych zagadnień oraz spojrzenie na problemy wykonawcze z wielu perspektyw zagwarantowało pełne wykorzystanie potencjału tego typu spotkań – podkreśla Radosław Szczytyński ekspert firmy Sopro.

  Obok cennej wiedzy, zarówno merytorycznej, jak i praktycznej, każdy uczestnik Akademii otrzymał certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, a także pakiet materiałów szkoleniowych i zestaw akcesoriów przydatnych podczas przyszłych prac glazurniczych.

  Tymczasem…widzimy się wiosną!

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.