google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Edukacja napędza branżę budowlaną – jak wspierać rozwój wykonawców?

  Edukacja napędza branżę budowlaną – jak wspierać rozwój wykonawców?

  Intensywny rozwój nowych technologii w budownictwie, wzrastająca liczba innowacyjnych produktów i nowe techniki wykonawcze sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników. Dla ponad 80% przedstawicieli branży budowlanej brak przeszkolonych wykonawców to przeszkoda w rozwoju biznesu. Rozwiązaniem są praktyczne warsztaty – na co zwrócić uwagę podczas wyboru szkolenia? 

  Firmy budowlane, aby pozostać konkurencyjne w obliczu boomu inwestycyjnego, muszą na bieżąco poznawać nowe narzędzia i materiały, które umożliwią efektywniejszą i szybszą pracę na rzecz inwestora. Aby poznać produkt od podszewki, należy nauczyć się jego poprawnej aplikacji – taką okazję dają profesjonalne szkolenia dla wykonawców.

  Czego potrzebuje branża?

  Nowoczesne materiały budowlane są coraz lepszej jakości i cechują się coraz większą wytrzymałością. Aby jednak inwestor mógł efektywnie z nich korzystać i długo cieszyć się rezultatami prac, należy kształcić wykonawców w prawidłowych technikach aplikacyjnych.

  Dzięki edukacji wykonawców potencjał wysokiej jakości materiałów budowlanych będzie w pełni wykorzystany. Dlatego tak istotne jest, by wraz z rozwojem chemii budowlanej, zadbać o kwalifikacje wykonawców zajmujących się aplikowaniem produktów.

  Jak wybrać właściwe szkolenie?

  Podczas wyboru szkolenia warto zwrócić uwagę na jego merytoryczny i praktyczny aspekt. Nauka aplikacji produktu, samodzielne przetestowanie jego możliwości to zdecydowanie najważniejsze elementy szkolenia dla wykonawców. Aby stać się ekspertem, należy poznać produkt od podstaw, sprawdzić w praktyce sposób jego aplikacji i możliwe zastosowania. To możliwe tylko podczas praktycznych warsztatów.

  Dobre szkolenie praktyczne powinno odbywać się w specjalnie przygotowanym centrum szkoleniowym, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do tych panujących podczas prac wykonawczych. Forma warsztatów jest najbardziej efektywną metodą, zwłaszcza, jeśli zostaną one przeprowadzone w niedużym gronie uczestników.

  Rozwiązania dla branży budowlanej

  Firma Caparol jako dostawcą nie tylko materiałów budowlanych, ale przede wszystkim profesjonalnych rozwiązań budowlanych. Marka kładzie duży nacisk na edukację, wsparcie merytoryczne i rozwój kompetencji wykonawców używających w pracy jej produktów. Szkolenia mark Caparol przeprowadzane są według następujących bloków tematycznych: farby do wnętrz, farby elewacyjne i systemy ociepleń, systemy posadzkowe i balkonowe DISBON, przegląd produktów CAPAROL. Możliwa jest także organizacja szkoleń dedykowanych współpracującym z firmą dystrybutorom zależnie od ich potrzeb.

  Szkolenia są dwudniowe i odbywają się w centrum szkoleniowym w Kleszczowie i do końca 2018 roku są bezpłatne. Zapisy na nie odbywają się poprzez kontakt z regionalnymi doradcami techniczno-handlowymi Caparol Polska. Od stycznia 2019 zostanie także wdrożony cykliczny system szkoleń certyfikowanych dla uczestników Programu Partnerskiego „Liga Profesjonalistów”. Rejestracja na te szkolenia będzie odbywała się drogą elektroniczną. Więcej informacji na temat szkoleń jest dostępnych tutaj.

  Źródło:
  Caparol Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Caparol Polska Sp. z o.o.

  Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Caparol jako pierwszy na świecie opracował recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwszy, rozpoczął produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.