google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Frutiger - systemy mycia kół i podwozi, które sprawdzą się w każdej sytuacji

  Frutiger - systemy mycia kół i podwozi to nowoczesne rozwiązania opracowane przede wszystkim z myślą o samochodach ciężarowych. O ile bowiem w przypadku samochodów osobowych szybkie oczyszczenie podwozia nie stanowi żadnego problemu, to przy wielkogabarytowych pojazdach sprawa wygląda inaczej.

  1. Myjnie przejazdowe dla samochodów ciężarowych
  2. Systemy mycia kół i podwozi w postaci myjni rolkowych

  Frutiger - systemy mycia kół i podwozi, które sprawdzą się w każdej sytuacji

  Bogata oferta firmy Frutiger sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawiają się problemy z zachowaniem czystości pojazdów ze względu na specyficzne warunki pracy.

  Myjnie przejazdowe dla samochodów ciężarowych

  Oferta myjni przejazdowych obejmuje zarówno kompaktowe jak i mobilne systemy myjące. Dzięki temu można je dopasować do konkretnego miejsca, w którym potrzebne jest stosowanie myjni przejazdowych dla kół i podwozi. Niektóre proponowane rozwiązania nie wymagają nawet wykopów, gdyż mogą być stosowane bezpośrednio przy powierzchni.

  Przy dobieraniu najlepszego rozwiązania warto skorzystać z bogatego doświadczenia pracowników firmy, która regularnie zajmuje się realizacjami takich systemów. Dzięki temu uda się dobrać taki system, który idealnie poradzi sobie z panującymi w danym miejscu zabrudzeniami oraz pojazdami. Należy również pamiętać, że poszczególne typy zabrudzeń mogą wymagać nieco innych rozwiązań. Przykładem mogą być place budowy, gdzie największy problem stanowią problemy z pyłem, a zabrudzenia występujące na kołach poruszających się po nich pojazdów nie należą do ciężkich. W przypadku poważniejszych zabrudzeń konieczne może się okazać zastosowanie systemu, który będzie się składał z odpowiednio dobranych pomp o wysokiej wydajności oraz specjalnie zaprojektowanych dysz. We wszystkich sytuacjach klient ma jednak pewność, że oferta firmy Frutiger - Systemy mycia kół i podwozi spełni jego oczekiwania. O jej skuteczności każdego roku przekonują się kolejni zadowoleni klienci. Dodatkowo systemy stosowane przy myjniach przejazdowych są stale ulepszane dzięki licznym uwagom klientów wykorzystujących je na co dzień.

  Systemy mycia kół i podwozi w postaci myjni rolkowych

  W przypadku myjni rolkowych, systemy mycia mogą być jeszcze lepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb konkretnego użytkownika. Przykładem mogą być urządzenia rolkowe, pozwalające na oddzielne mycie każdej z osi pojazdu. Tym samym można wyczyścić koła nawet z tych zabrudzeń, które charakteryzują się wysoką lepkością. Tam, gdzie liczy się wysoka wydajność podczas mycia, można natomiast wybrać myjnię rolkową umożliwiającą jednoczesne czyszczenie dwóch osi. Pozwala to zaoszczędzić czas.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.