google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Frutiger - systemy mycia kół i podwozi, które sprawdzą się w każdej sytuacji

  Frutiger - systemy mycia kół i podwozi to nowoczesne rozwiązania opracowane przede wszystkim z myślą o samochodach ciężarowych. O ile bowiem w przypadku samochodów osobowych szybkie oczyszczenie podwozia nie stanowi żadnego problemu, to przy wielkogabarytowych pojazdach sprawa wygląda inaczej.

  1. Myjnie przejazdowe dla samochodów ciężarowych
  2. Systemy mycia kół i podwozi w postaci myjni rolkowych

  Frutiger - systemy mycia kół i podwozi, które sprawdzą się w każdej sytuacji

  Bogata oferta firmy Frutiger sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawiają się problemy z zachowaniem czystości pojazdów ze względu na specyficzne warunki pracy.

  Myjnie przejazdowe dla samochodów ciężarowych

  Oferta myjni przejazdowych obejmuje zarówno kompaktowe jak i mobilne systemy myjące. Dzięki temu można je dopasować do konkretnego miejsca, w którym potrzebne jest stosowanie myjni przejazdowych dla kół i podwozi. Niektóre proponowane rozwiązania nie wymagają nawet wykopów, gdyż mogą być stosowane bezpośrednio przy powierzchni.

  Przy dobieraniu najlepszego rozwiązania warto skorzystać z bogatego doświadczenia pracowników firmy, która regularnie zajmuje się realizacjami takich systemów. Dzięki temu uda się dobrać taki system, który idealnie poradzi sobie z panującymi w danym miejscu zabrudzeniami oraz pojazdami. Należy również pamiętać, że poszczególne typy zabrudzeń mogą wymagać nieco innych rozwiązań. Przykładem mogą być place budowy, gdzie największy problem stanowią problemy z pyłem, a zabrudzenia występujące na kołach poruszających się po nich pojazdów nie należą do ciężkich. W przypadku poważniejszych zabrudzeń konieczne może się okazać zastosowanie systemu, który będzie się składał z odpowiednio dobranych pomp o wysokiej wydajności oraz specjalnie zaprojektowanych dysz. We wszystkich sytuacjach klient ma jednak pewność, że oferta firmy Frutiger - Systemy mycia kół i podwozi spełni jego oczekiwania. O jej skuteczności każdego roku przekonują się kolejni zadowoleni klienci. Dodatkowo systemy stosowane przy myjniach przejazdowych są stale ulepszane dzięki licznym uwagom klientów wykorzystujących je na co dzień.

  Systemy mycia kół i podwozi w postaci myjni rolkowych

  W przypadku myjni rolkowych, systemy mycia mogą być jeszcze lepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb konkretnego użytkownika. Przykładem mogą być urządzenia rolkowe, pozwalające na oddzielne mycie każdej z osi pojazdu. Tym samym można wyczyścić koła nawet z tych zabrudzeń, które charakteryzują się wysoką lepkością. Tam, gdzie liczy się wysoka wydajność podczas mycia, można natomiast wybrać myjnię rolkową umożliwiającą jednoczesne czyszczenie dwóch osi. Pozwala to zaoszczędzić czas.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.