google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 23.09.2019
  1 USD
  3.9983
  0.0664
  1 EUR
  4.3891
  0.0453
  1 CHF
  4.0399
  0.0731
  1 GBP
  4.9721
  0.0444
  1 RUB
  0.0625
  0.0009
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Niebanalna przestrzeń wokół domu – postaw na profesjonalny projekt

  Bruk-Bet logo

  Każdy kto zmierzył się z budową własnego domu wie jak długotrwały i męczący może być to proces. Z reguły budowa zajmuje nam on od kilkunastu miesięcy do kilku lat. Budynek i jego aranżacja w środku to pierwsze wyzwanie, z którym się mierzymy. Następnie nadchodzi czas, żeby pomyśleć o przestrzeni wokół domu. Czy jest ona równie ważna jak sam dom?

  Niebanalna przestrzeń wokół domu – postaw na profesjonalny projekt

  Aranżacja ogrodu, którą z reguły odkładamy na później, jest równie istotna jak sam dom i jego wnętrze. Jest to strefa, którą tworzymy na długie lata. Będziemy w niej wypoczywać w weekendy, spędzać czas z rodziną na wspólnym grillowaniu, dlatego tak ważne jest, żeby była ona przemyślana. Przede wszystkim musi być ona funkcjonalna, ale przy okazji powinna być stylowa. W końcu dom i jego otoczenie to poniekąd nasza wizytówka. Jak się okazuje projekt przestrzeni wokół domu nie jest prostą sprawą. Wszystko wynika z tego, że z reguły mamy pewne ograniczenia, które narzucają nam konkretne rozwiązania. Nie każdy może sobie pozwolić na zakup ogromnej działki, a z drugiej strony chce, żeby nie zabrakło miejsca na podjazd do domu, ścieżki, altankę czy miejsce do zabaw dla dzieci. Pogodzenie tych wszystkich elementów jest możliwe, ale musi to być dobrze rozplanowane na działce. Poza tym wszystkie wymienione rzeczy muszą współgrać kolorystycznie, wzorniczo ze sobą i z domem, elewacją, ogrodzeniem czy bramą. Mimo, że w dzisiejszych czasach nie możemy narzekać na brak produktów to wybór odpowiedniego asortymentu dla osoby, która na co dzień nie zajmuje się aranżacją może być problemem. Z pomocą wtedy przychodzą eksperci – projektanci, którzy wykonają dla nas koncepcję architektoniczną.

  Przede wszystkim projektant doskonale wie, co jest praktyczne i sprawdza się w codziennym funkcjonowaniu, a jednocześnie jest na topie w danym czasie. Fachowym okiem doradzi co pasuje do nowoczesnego domu, a co do budynku, który wygląda bardziej tradycyjnie. Po szczegółowym wywiadzie z nami na pewno wyczuje nasz styl oraz to, jakie preferujemy rozwiązania. Musimy pamiętać, że dobór odpowiedniego materiału na podjazd, taras czy ścieżki wokół domu ma kluczowe znaczenie. Jeśli od razu postawimy na jakość to będziemy mogli spać spokojnie przez długie lata. Obecnie świetnie sprawdzają się brukowe nawierzchnie z ochroną Perlon Lamino marki Bruk-Bet. Dzięki innowacyjnej laminacji, już podczas procesu produkcji, kostka brukowa będzie odporna na zabrudzenia, promieniowanie UV, mchy i glony. Dodatkowo jest to skuteczna ochrona przed wykwitami wapiennymi. Nasz projektant z pewnością postawi na dobrej jakości produkty i uwzględni je projekcie. Wraz z projektem 2D lub 3D otrzymamy również szczegółową specyfikację produktową, która zaoszczędzi nasz czas w poszukiwaniu odpowiedniego materiału.

  Firma Bruk-Bet, polski producent kostki brukowej, płyt tarasowych, zaprasza w listopadzie i grudniu na bezpłatne konsultacje z projektantami, które odbędą się w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.

  Sprawdź harmonogram!

  Źródło:
  BRUK-BET Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  BRUK-BET Sp. z o.o.

  Nazwa Bruk-Bet® jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także trzy inne marki: Termalica®, Bruk-Bet Solar®, Georyt® i Intrac®

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.