google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Metropolitan chic - wielkomiejski szyk we współczesnym wydaniu

  Nie trzeba być mieszkańcem Londynu, Mediolanu czy Nowego Jorku, aby mieszkać w wielkomiejskim stylu. Wystarczy zadbać w swoich wnętrzach o luksusowe materiały wykończeniowe oraz wyszukane meble i dodatki. Marmur, biel, czerń oraz akcenty pełne blasku to jest to, czego nie może zabraknąć w konwencji Metropolitan chic.

  Metropolitan chic - wielkomiejski szyk we współczesnym wydaniu
  Metropolitan chic lubi marmur, biel, czerń oraz akcenty pełne blasku
  Fot. Technistone

  Pierwszym skojarzeniem, które przychodzi do głowy na myśl o wielkomiejskich apartamentach, jest przestrzeń opływająca w luksusie, w której nie brakuje wyszukanych mebli i dodatków. Metropolitan chic może przybierać jednak wiele form, dzięki czemu każdy może mieszkać tak, jak lubi, a przy tym cieszyć się wielkomiejskim stylem w zaciszu swoich czterech ścian. Jednym z ciekawszych sposobów na przeniesienie konwencji Metropolitan chic do wnętrz jest postawienie na elementy wykonane z naturalnych kamieni lub materiałów, które doskonale je imitują, zestawienie bieli i czerni oraz zwieńczenie stylizacji posrebrzanymi akcentami. W takich projektach nie może zatem zabraknąć konglomeratów kwarcytowych Technistone linii Noble oraz dwóch najnowszych produktów linii Starlight, które oprócz pięknego rysunku typowego dla marmurów, dostępne są zarówno w modnej bieli, jak i czerni.

  Design wprost z największych światowych metropolii

  Metropolitan chic to sposób na przeniesienie wielkomiejskiego szyku we współczesnym wydaniu do wnętrz. Tym sposobem każdy, niezależnie od tego, gdzie mieszka, może w swoich czterech ścianach poczuć się jak mieszkaniec Londynu, Mediolanu, Nowego Jorku czy innej metropolii. Marmur pod postacią okładziny ściennej, podłogowej, schodowej lub kominkowej, blatów, a także innych elementów wykończeniowych wprowadzi do pomieszczeń naturalne piękno i ponadczasową elegancję, dodając im luksusowego wyrazu. Zestawiając biel i czerń można z kolei uzyskać bardzo klasyczny, a jednocześnie modny i stylowy kontrast. Stylizację w konwencji Metropolitan chic warto oprószyć akcentami srebra pod postacią nóżek mebli, dekoracyjnych ram luster, zegarów, lamp, wazonów i pater, a także metalicznych tkanin.

  Mieszkaj w wielkim stylu

  We wnętrzach Metropolitan chic nie może zabraknąć marmuru, ale równie dobrze można zastąpić go konglomeratem kwarcytowym Technistone, który doskonale go imituje. Ponadto w ofercie Technistone znajduje się on zarówno w odcieniach bieli, jak i czerni, czyli w kolorach, które okazują się kluczowe podczas urządzania wnętrz w wielkomiejskim stylu. Szczególnie atrakcyjnie w projektach Metropolitan chic zaprezentują się materiały w białych wybarwieniach z delikatnym, nieco ciemniejszym rysunkiem żył: Noble Areti Bianco, Noble Lusso Champagne, Noble Carrara oraz Noble Supreme White. Materiałem w czarnym wybarwieniu wzbogaconym w delikatne, srebrzyste użylenia jest zaś Noble Silver Notte. Ponadczasowego blasku do pomieszczeń wniosą natomiast dwa najnowsze produkty linii Starlight: Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy, które dzięki połyskliwej strukturze uzyskanej dzięki wtopieniu w ich skład drobinek szkła i zwierciadeł, a także rysunkowi przywodzącemu na myśl wygląd marmurów, idealnie wpisują się w zamysł wielkomiejskich wnętrz bazujących na luksuowych materiałach wykończeniowych oraz akcentach pełnych blasku.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.