google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 24.04.2019
  1 USD
  3.8229
  0.0111
  1 EUR
  4.2895
  0.0009
  1 CHF
  3.7570
  0.0143
  1 GBP
  4.9452
  -0.007
  1 RUB
  0.0597
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • IZOHAN Konsumenckim Liderem Jakości 2018

  Firma IZOHAN została nagrodzona Złotym Godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 w kategorii Gonty Bitumiczne. Produkty IZOHAN, w ocenie ankietowanych, wyróżniają się doskonałą jakością, ciekawą kolorystyką, przystępnymi cenami, a także łatwością montażu.

  IZOHAN Konsumenckim Liderem Jakości 2018

  Wybór konsumentów

  KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 jest ogólnopolskim programem konsumenckim prowadzonym przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Celem projektu jest wyłonienie najlepszych, zdaniem konsumentów, marek i firm, które funkcjonują na polskim rynku.

  Opinie płynące od Klientów to dla nas najważniejsze źródło informacji. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z przyznanego nam wyróżnienia. Jest to dowód, że nasze starania i dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów są doceniane i przenoszą się na zaufanie, którym darzą nas Klienci. Przyznana nagroda stanowi dla nas dodatkową motywację do jeszcze cięższej pracy – mówi Krzysztof Ogórek członek zarządu firmy IZOHAN.

  Szeroka oferta

  W ofercie firmy IZOHAN znajdują się gonty o rozmaitych kształtach i kolorach. Dzięki swojej trwałości, łatwości montażu i uniwersalności stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby Klientów.

  Proces badawczy

  KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to projekt, który wyróżnia się zaawansowanym, dwuetapowym procesem badawczym. Respondenci kwalifikowani są do badania w oparciu o wiek, płeć, miejsce zamieszkania oraz proces aktywności konsumenckiej w przypadku badania kwestionariuszowego oraz wieku, płci i miejsca zamieszkania w przypadku badania opinii przez CAWI.

  Źródło:
  Izohan sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.