google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Płytki strukturalne w wyjątkowym formacie

  Płytki strukturalne w wyjątkowym formacie

  Poza wyszukanymi grafikami czy bogatą paletą kolorów płytek ceramicznych, na korzystny odbiór aranżacji wnętrza może także wpłynąć ich unikalna faktura. Strukturalne okładziny wprowadzają do przestrzeni nadzwyczajny klimat i nadają jej cech indywidualnych. Grupa Tubądzin, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, w swoich kolekcjach w formacie 33x90 cm zawarła płytki o trójwymiarowej powierzchni, która nadaje wnętrzom wyjątkowej atrakcyjności. Duża różnorodność wzorów, barw i faktur pozwala natomiast na uzyskanie aranżacji dostosowanej do własnych potrzeb.

  Zdobione przez wiatr

  W kolekcji Unit Plus znalazły się trzy warianty strukturalnych płytek ściennych, utrzymanych w modnych białych barwach. Ich powierzchnię pokrywają zdobienia, przywodzące na myśl piaskowe struktury usypywane przez wiatr. Cechujące się delikatnością i subtelnością wzory pozwalają wprowadzić do przestrzeni wyjątkowy nastrój oraz nadać aranżacji lekkości. Płytki z kolekcji Unit Plus charakteryzują się ponadto nowatorskim, satynowym wykończeniem, które sprawia, że zarówno wizualnie, jak i w dotyku są niezwykle delikatne.

  Szlachetne zdobienia i naturalna tkanina

  Wykorzystanie złota i platyny jako elementów zdobiących płytki jest z pewnością rozwiązaniem unikalnym. Grupa Tubądzin w kolekcji House of Tones zawarła dekory ścienne, zdobione nieregularnymi liniami, które zostały pokryte tym najcenniejszym jubilerskim kruszcem. Dzięki nim aranżacja staje się wytworna, a jednocześnie elegancka i stonowana. W kolekcji dostępne są także strukturalne płytki ścienne w odcieniach beżu oraz szarości, które pokrywa grafika obecna na dekorze, natomiast wersję białą zdobi nadruk imitujący splot naturalnych tkanin - lnu i bawełny. 

  Gra faktur

  Jednym z rozwiązań, które warto rozważyć podczas tworzenia wyjątkowej aranżacji jest wybór materiałów wykończeniowych, które będą współpracować ze światłem. Matowa powierzchnia strukturalnego dekoru z kolekcji Horizon od Ceramiki Tubądzin została wzbogacona o drobinki połyskującego hematytu. Dzięki temu, w zależności od oświetlenia, płytki mienią się, co sprawia, że kompozycja staje się żywa i niezwykle atrakcyjna. Kolekcję uzupełniają heksagonalne mozaiki ścienne dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – eleganckiej czerni oraz subtelnej, jasnej wersji ivory. Zestawienie tych barw oraz faktur pozwala na stworzenie modnej i nowoczesnej aranżacji.

  Wykorzystanie strukturalnych płytek w projektowaniu wnętrz sprawia że, także pod względem estetycznym, przestrzeń staje się wielowymiarowa. Unikalne zdobienia produktów Ceramiki Tubądzin, w zestawieniu z modnymi barwami i uniwersalnymi formatami pozwalają na stworzenie wyjątkowych kompozycji. Dzięki nim możemy wyodrębnić z otoczenia określone miejsce lub stworzyć jednolitą, spektakularną aranżację, która stanie się wizytówką naszego domu.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.