google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 20.08.2019
  1 USD
  3.9408
  0.0209
  1 EUR
  4.3656
  0.0137
  1 CHF
  4.0227
  0.0156
  1 GBP
  4.7654
  0.0123
  1 RUB
  0.0591
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi EURO-LIFT i Salon LOKUM EXPO w Targach Kielce

  Targi Kielce - EURO-LIFT

  Najważniejsze wydarzenia branży dźwigowej i obsługi nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej - EURO-LIFT i LOKUM EXPO już od 2 do 4 października.

  Tegoroczne Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Tegoroczna edycja najważniejszej wystawy branży dźwigowej zgromadziła blisko 100 wystawców z 14 krajów. Stanowi miejsce spotkań i rozmów całej branży. Obecność tak wielu przedsiębiorstw z całej Europy jest sygnałem, że targi spełniają rolę platformy, łączącej producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami. O wysokim poziomie merytorycznym targów świadczy obecność  najbardziej prestiżowych branżowych organizacji z całej Europy  m.in.  ELA (European Lift Association), czy włoskiego ANICA (Narodowego Stowarzyszenia Przemysłu Komponentów do Dźwigów). To właśnie  Targach Kielce można zobaczyć wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. Począwszy od  innowacji i najnowszych urządzeń, przez napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin.

  Targi Kielce - Euro-lift

  Merytorycznie o branży

  Targi to nie tylko możliwość kompleksowego zaprezentowania swojej oferty, ale także miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i aktualizacji wiedzy. Już dziś, zapraszamy do udziału w konferencji  „Konserwacja, modernizacja i instalacja dźwigów rok po wprowadzeniu norm EN PN 81.20/50”. Udział zapowiedzieli, m.in. Jorge Liguerre (Prezes ELA), Ebru Gemici (VDMA), Störmer Stephan (TUV Austria), Andrzej Ziółkowski Prezes UDT oraz Tadeusz Popielas Sekretarz Generalny PSPD. W ramach spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące eksploatacji i modernizacji dźwigów w agresywnej i korozyjnej atmosferze, wpływu złej konserwacji i zakresu modernizacji na Błąd Misji, czy bezpieczeństwa instalowanych dźwigów w oparciu o wymagania norm PN-EN 81-20/50. Zapraszamy również udziału w konferencji dotyczącej edukacji kadr dla branży dźwigowej „Atelier Przyszłości - Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe”. Do udziału w wydarzeniach zapraszają Targi Kielce, Wydawnictwo Ewit oraz Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów.

  W trosce o każde lokum

  Targom Euro-Lift towarzyszyć będzie II Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO.  W programie  salonu znajdą się merytoryczne szkolenia, skupiające najlepszych polskich specjalistów branży, a także konferencje dedykowane zarządcom nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych m.in VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami, podczas którego poruszony zostanie m.in. temat nowelizacji prawa i ich wpływu na zarządzanie wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Salon LOKUM EXPO jest wynikiem współpracy Targów Kielce i Grupy Medium, wydawcy miesięcznika Administrator.

  Wyspa dostępności pod patronatem PFRON

  W programie targów Lokum Expo, znalazło się VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami, czyli spotkanie zainicjowane przez Ministerstwo Rozwoju w związku z programem Dostępność Plus. Cel programu to podniesienie jakości życia i zapewnienie niezależności wszystkich obywateli, ze szczególnym uwzględnieniem m osób starszych i niepełnosprawnych. Służyć temu ma poprawa dostępności przestrzeni publicznej, produktów i usług w aspekcie architektonicznym, informacyjnym i komunikacyjnym. Ministerialny program będzie widoczny dzięki stoisku "Wyspa Dostępności", gdzie planowane są, m.in.: przedstawienie rozwiązań techniczno-architektonicznych mających na celu dostosowanie infrastruktury do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych oraz spotkania w formie happeningu z osobami, które będą z tych rozwiązań korzystać. Na wspólnym stoisku zaprezentują się Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, PFRON, Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej, PSPD, Fundacja TUS oraz wystawcy, którzy przedstawią możliwości oraz przykłady rozwiązań technicznych i prawnych związanych z dostępnością do budynków osób niepełnosprawnych.

  Źródło:
  Targi Kielce S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Kielce S.A.

  Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.