google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 24.06.2019
  1 USD
  3.7360
  -0.0345
  1 EUR
  4.2538
  -0.0084
  1 CHF
  3.8259
  -0.0122
  1 GBP
  4.7558
  -0.0241
  1 RUB
  0.0594
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Energia i media techniczne w produkcji – ostatnie miejsca na warsztaty!

  Jak optymalnie wykorzystać energię w produkcji? Gdzie szukać oszczędności? Jak to robią firmy, które mają najlepsze wyniki na rynku? Zapraszamy specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie płynnej produkcji oraz zarządzanie energią w przedsiębiorstwie do udziału w praktycznych warsztatach, które odbędą się w ramach konferencji „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” 27 września w Łodzi. Udział bezpłatny – ostatnie wolne miejsca!

  Energia i media techniczne w produkcji – ostatnie miejsca na warsztaty!Uzupełnieniem prelekcji w ramach Konferencji Technicznej Axon Media „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych” są praktyczne warsztaty. Oparto je na przykładach najlepszych praktyk, trendów i nowości z obszaru energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych. Na nich uczestnicy mają możliwość przećwiczenia przykładów i rozwiązań problemów z branży oraz poznania nowych narzędzi, a tym samym pogłębienia specjalistycznej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności.

  Dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych udział w warsztatach i konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztaty obowiązują zapisy (można wziąć udział tylko w jednej sesji, gdyż odbywają się one równolegle).

  ZAREJESTRUJ SIĘ

  SESJA WARSZTATOWA 1:

  Dobre praktyki efektywnego i bezpiecznego użytkowania sprężonego powietrza

  Jak z produktywnie wykorzystać sprężone powietrze? Gdzie można poszukać oszczędności? Jak minimalizować straty w produkcji i poborze sprężonego powietrza? Jakie są nowości? Warsztat odpowie na te oraz wiele innych, ważnych dla specjalistów z tego obszaru pytań.

  SESJA WARSZTATOWA 2:

  Armatura przemysłowa – efektywność termoizolacji zdejmowanej

  Ten warsztat umożliwi zapoznanie się z nowoczesną technologią pokrowców termoizolacyjnych, przybliży na przykładzie case study, jak wyliczać straty oraz oszczędności w wymiarze energetycznym i finansowym z zastosowaniem min. oprogramowania 3EPlus oraz pozwoli uzyskać wiedzę z zakresu zwiększania efektywności energetycznej instalacji poprzez zastosowanie termoizolacji.

  Zapraszamy!

  Więcej informacji: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energia-i-media-techniczne-wrzesien-2018-lodz/

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.