google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 25.04.2019
  1 USD
  3.8537
  0.0308
  1 EUR
  4.2959
  0.0064
  1 CHF
  3.7781
  0.0211
  1 GBP
  4.9669
  0.0217
  1 RUB
  0.0596
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Od projektu do efektu

  Masz w głowie pomysł na mebel, element wystroju mieszkania lub ogrodu, ale nie masz jeszcze nikogo zaufanego, komu chciałbyś powierzyć swój projekt?

  Od projektu do efektu

  Jeśli poszukujesz usług w zakresie cięcia, wycinania, frezowania, czy walcowania różnych materiałów oto kilka pożytecznych rad, z którymi powinieneś się zapoznać zanim zlecisz realizację projektu.

  Po pierwsze poszukaj doświadczonej firmy, która będzie w stanie wykonać twoje zamówienie. Postaw na wykonawcę, który będzie potrafił kompleksowo i szybko zrealizować zlecenie.

  ARBO to firma, która oferuje cięcie  metali, plexi, drewna lub sklejki przy wykorzystaniu lasera oraz usługi takie jak frezowanie tworzyw sztucznych i kompozytów, gięcie stali, wycinanie w sklejce. Firma świadczy swoje usługi zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i indywidualnym klientom. Kompetentna i doświadczona obsługa posłuży radą w razie ewentualnych wątpliwości. Istnieje również możliwość skorzystania z usług w zakresie projektowania. Więcej informacji: tniemywszystko.pl 

  Czym jest walcowanie blachy?

  Walcowanie blachy jest podstawową oraz powszechną metodą plastycznej obróbki, dzięki której możemy uzyskiwać różnorakie kształty i formy. Używa się w tym celu obracających się narzędzi takich jak:  walce, tarcze i rolki. Więcej informacji: tniemywszystko.pl/uslugi/walcowanie-blach

  Czym jest frezowanie?

  Frezowanie to metoda obróbki tworzyw, polegająca na skrawaniu za pomocą obrabiarki. W zależności od rodzaju tnącej krawędzi wyróżniamy dwa rodzaje frezowania: przeciwbieżne i współbieżne. Przeciwbieżne charakteryzuje się tym, że obrabiany materiał przesuwany jest w kierunku przeciwnym do kierunku obrotu freza. Z przecinaniem współbieżnym mamy do czynienia, gdy  obrabiany materiał przesuwany jest zgodnie z kierunkiem obrotu freza. To na jaki rodzaj się zdecydujemy, zależy od tego jaki frez chcemy uzyskać, jak bardzo skomplikowany jest projekt i jakiego materiału używamy. Ta metoda jest popularnie wykorzystywana przy tworzeniu przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych, pozwala na uzyskanie finezyjnych kształtów.

  Czym jest cięcie laserowe?

  Cięcie laserowe to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej mechanicznej obróbki za pomocą gorącego promienia lasera. Głównymi zaletami tego rodzaju obróbki są szybkość i precyzja cięcia. Ze względu na niewielką produkcję odpadów jest to ekologiczne rozwiązanie.

  Postaw na jakość!

  Nic nie przynosi takiej satysfakcji jak dobrze i sprawnie zrealizowany projekt. Dlatego wybierz sprawdzonego i doświadczonego wykonawcę. Nie bój się zadawać mu pytań i prosić o radę. 

  Zaufaj fachowcom i ciesz się efektem.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.