google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 25.04.2019
  1 USD
  3.8537
  0.0308
  1 EUR
  4.2959
  0.0064
  1 CHF
  3.7781
  0.0211
  1 GBP
  4.9669
  0.0217
  1 RUB
  0.0596
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Innowacyjne rozwiązanie dla Twojego ogrodzenia - taśmy PVC

  Taśmy ogrodzeniowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala dyskretnie chronić Twoją posesję przed wzrokiem sąsiadów i spojrzeń przechodniów. Wykonana została z wysokiej jakości materiału – polipropylenu, a dzięki szybkiemu montażowi z łatwością można odgrodzić się od ruchliwej ulicy i w każdej chwili zdjąć przesłony.

  taśmy PCV, taśmy ogrodzeniowe, WDB,

  Jakie taśmy wybrać?

  Taśmy ogrodzeniowe należy dobierać pod panele ogrodzeniowe. Należy upewnić się jaki mamy rozstaw paneli ogrodzeniowych i na tej podstawie dobierać wysokość taśmy. Drugą kwestią jest konieczność przeliczenia ile metrów potrzebujemy do przesłonienia całego ogrodzenia. Tabele z kalkulatorami można znaleźć na stronach producentów. Dzięki bogatej gamie kolorów z palety RAL, taśmy możemy dopasować do naszego panelu, ogrodu i domu. Najbardziej popularnym kolorem jest antracyt, ale porównywalnym zainteresowaniem cieszą się również barwy białe, szare, zielone czy brązowe.

  Korzyści płynące z taśm

  Taśmy  zapewniają poczucie prywatności w ogrodzie. Po zamontowaniu ogrodzenia całkowicie zaślepiają panel ogrodzeniowy, co pozwala odizolować się od sąsiadów. Taśmy ogrodzeniowe zmniejszają hałas, dlatego stosuję się je w miejscach gdzie panuję duże natężenie ruchu. Redukują silne podmuchy wiatru, a przez to chronią akcesoria ogrodowe. Dzięki gęstemu splotowi uniemożliwiają naszym pupilom wydostanie się poza teren ogrodzenia. Dodatkowo pozwalają odmienić stylistykę naszego ogrodu i nadać mu nowy wymiar estetyczny.

  Łatwy montaż

  Taśmy stosuje się w panelach ogrodzeniowych 2D oraz 3D. Instalacja jest bardzo prosta – taśmy przeplata się przez odstępy na panelu, a na końcach usztywnia klipsami. Taśmy można zamontować na wiele sposobów, można całkowicie przesłonić ogrodzenie w jednym kolorze albo w łączyć kolory i wzory według uznania. Można również zostawić przerwy między oczkami, tak aby nie przesłaniać całego ogrodzenia taśmą.

  WDB jest dystrybutorem taśm PVC.  Obsługuje zarówno klientów detaliczna jak również małe i średnie firmy produkcyjne, punkty handlowe. Naszą specjalizacją są akcesoria do bram i ogrodzeń.

  Źródło:
  WDB s.c
  Artykuł został dodany przez firmę
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.