google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Reynaers partnerem konferencji Nowe Oblicze BIM 2018

  Firma Reynaers Aluminium Polska została partnerem głównym konferencji Nowe Oblicze BIM, która odbędzie się 14 listopada 2018 roku w Warszawie.

  Reynaers partnerem konferencji Nowe Oblicze BIM 2018Tegoroczna, trzecia edycja wydarzenia, odbędzie się w Centrum Konferencyjnym muzeum POLIN. Nowoczesna architektura budynku zaprojektowanego przez fińskiego architekta Rainera Mahlamäkiego tworzy dobrą oprawę dla tematyki konferencji poświeconej nowoczesnemu projektowaniu i realizacji inwestycji z użyciem technologii BIM (Building Information Modeling).

  Wykłady i warsztaty BIM

  W tym roku Nowe Oblicze BIM 2018 będzie się składać z dwóch części – konferencyjnej i warsztatowej. W ramach pierwszej międzynarodowi eksperci technologii BIM podzielą się swoimi doświadczeniami w trakcie wykładów i dyskusji. Na drugą część składają się warsztaty, na których uczestnicy będą tworzyć modele i poznają w praktyce takie zagadnienia jak koordynacja międzybranżowa, kontrola jakości modeli, tworzenie harmonogramu i prezentacji dla inwestora.

  Reynaers zna się na BIM

  Reynaers partnerem konferencji Nowe Oblicze BIM 2018Na zeszłorocznej konferencji Nina Timmermans (International Business Development, Reynaers) przedstawiła w trakcie swojego wykładu możliwości pokoju rzeczywistości wirtualnej AVALON. To nowoczesne narzędzie firmy Reynaers, które wykorzystuje technologię BIM i umożliwia zespołową pracę nad projektem w wirtualnej przestrzeni. Uczestnicy konferencji mogli też dzięki AVALON wybrać się na wirtualną wycieczkę – na stoisku Reynaers wystarczyło założyć okulary VR, żeby znaleźć się w wewnątrz realistycznego, trójwymiarowego modelu budynku.

  W zeszłym roku Reynaers Aluminium był partnerem konferencji, w 2018 roku wystąpi jako partner główny wydarzenia.

  Źródło:
  Reynaers Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Reynaers Polska Sp. z o.o.

  NASZĄ MISJĄ jest tworzenie innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które zwiększają walory architektoniczne oraz poprawiają warunki pracy i życia w budynkach.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.