google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 23.09.2019
  1 USD
  3.9983
  0.0664
  1 EUR
  4.3891
  0.0453
  1 CHF
  4.0399
  0.0731
  1 GBP
  4.9721
  0.0444
  1 RUB
  0.0625
  0.0009
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Skorosze na celowniku kupujących. 2/3 mieszkań na osiedlu Ryżowa Park ma już swoich właścicieli

  Skorosze na celowniku kupujących. 2/3 mieszkań na osiedlu Ryżowa Park ma już swoich właścicieli

  Ryżowa Park to realizowana od początku bieżącego roku inwestycja Antczak Residential zlokalizowana na granicy Włoch i Ursusa. W ramach osiedla  powstanie siedem 4-piętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 143 mieszkań. Aż 65% z nich jest już sprzedanych. Co przyciąga kupujących w ten rejon Warszawy?

  Funkcjonalne wnętrza i zewnętrza

  Ryżowa Park została zaprojektowana z myślą o wygodzie rodzin. Funkcjonalne wnętrza podzielono tak, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń. W ofercie obok dwupokojowych lokali z aneksem kuchnnym dostępnych jest wiele mieszkań 3 i 4 pokojowych. Te ostatnie nawet od 73 metrów. Wyróżnikiem inwestycji jest także całkowite wyeliminowanie ruchu samochodowego z wnętrza osiedla. Wszystkie wjazdy do garażu zostały zaprojektowane od zewnętrznych ulic osiedla. Dzięki temu wyposażony w plac zabaw i elementy małej architektury wewnętrzny dziedziniec będzie miejscem bezpiecznego i swobodnego spędzania wolnego czasu.

  Klient wie, za co płaci

  Atutem inwestycji jest także przyjęta przez dewelopera forma płatności - 20/80.

  W pierwszym etapie - do zakończenia budowy, która planowana jest na koniec 2019 roku klient musi wpłacić tylko 20% wartości mieszkania. Dzięki temu nie musi od razu uruchamiać kredytu, a wpłacone środki są chronione w postaci - zamkniętego rachunku powierniczego - PODKREŚLA MARCIN ANTCZAK, PREZES FB ANTCZAK

  Skorosze przyjazne rodzinom

  Skorosze na celowniku kupujących. 2/3 mieszkań na osiedlu Ryżowa Park ma już swoich właścicieliOdległość osiedla od centrum Warszawy wynosi jedynie 9 km. Lokalizacja inwestycji pozwala też na wygodne korzystanie z pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Osiedle jest doskonale skomunikowane z obwodnicą Warszawy i trasą A2, a ok. 150 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy.

  W dzielnicy mamy trzy centra handlowe:  Factory Ursus,  Galeria Skorosze oraz Galeria Gawra. W kilka minut można dojechać do marketów budowlanych - Leroy Merlin i Castorama oraz hipermarketu Makro Cash & Carry. Dosłownie 5 minut zajmuje dojazd do najbliższego ośrodka sportu, pływalni czy boiska. W najbliższej okolicy inwestycji Ryżowa Park znajduje się 46 placówek edukacyjnych - w tym żłobki, przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje placówek opieki medycznej, sklepów spożywczych, restauracji, klubów fitness czy salonów kosmetycznych.

  Sąsiedztwo inwestycji obfituje też w tereny miejskiej zieleni - Park Czechowicki, Hassów, Archera oraz zrewitalizowany kilka lat temu Park ze Stawami Cietrzewia, zachecające do aktywnego spędzania czasu wolnego.

  Widać już wyraźne postępy na budowie osiedla. W tej chwili przygotowywane są stropy nad trzecią kondygnacją naziemną w dwóch pierwszych budynkach.

  Źródło:
  Firma Budowlana - Marek Antczak
  Artykuł został dodany przez firmę

  Firma Budowlana - Marek Antczak

  Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.