google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 21.02.2019
  1 USD
  3.8247
  0.0026
  1 EUR
  4.3322
  -0.0049
  1 CHF
  3.8171
  -0.0019
  1 GBP
  4.9965
  0.0125
  1 RUB
  0.0584
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi denkmal - najważniejsze w Europie spotkanie międzynarodowej branży ochrony i zachowania zabytków

  Targi denkmal - najważniejsze w Europie spotkanie międzynarodowej branży ochrony i zachowania zabytków

  W dniach od 08 do 10 listopada 2018 roku odbędzie się w Lipsku 13-sta edycja Europejskich Targów Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Renowacji Starych Budowli denkmal.

  Targi denkmal organizowane są w cyklu dwuletnim pod patronatem UNESCO, a ich oferta skierowana jest do architektów, planistów, przedstawicieli gmin i samorządów oraz restauratorów i konserwatorów, a także inwestorów prywatnych i instytucjonalnych oraz generalnych wykonawców. 

  W tegorocznej edycji targów denkmal udział weźmie ponad 400 wystawców z całego świata. Odwiedzający targi będą mieli okazję do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi aspektami związanymi z tematyką ochrony i restauracji zabytków - począwszy od oferty dotyczącej materiałów budowlanych, poprzez najwyższej jakości produkty, aż po związane z branżą usługi. W tym roku swoją ofertę zaprezentują liczni reprezentanci światowych marek, zakłady rzemieślnicze oraz restauratorzy, jak i renomowane instytucje - w tym stali wystawcy oraz nowi przedsiębiorcy i organizacje.

  Wśród wystawców zaprezentują się m.in. takie firmy jak: CAPAROL, CLAYTEC, eschke seidenmanufaktur, Glashütte Lamberts, Golem-Kunst und Baukeramik, HARLINGER AARDEWERK & TEGELFABRIEK, die Holzmanufaktur Rottweil, Keimfarben, Kremer Pigmente, Liebscher Blattgold, Noris Blattgold, Remmers czy Zement- und Kalkwerke Otterbein. Z Polski swój udział w targach zgłosiły na ten moment dwie firmy: Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. oferująca ceramiczne akcesoria dachowe, akcesoria ozdobne, akcesoria ogrodzeniowe i akcesoria na specjalne, indywidualne zamówienie, a także usługi odtwarzania elementów ceramiki dachowej oraz Pracownia Sztukatorska „KANON-ART” Piotr Szymkowiak oferująca m.in. usługi renowacji elewacji obiektów zabytkowych, sztukaterii wewnętrznej, detali architektonicznych czy rzeźb.

  W tym roku już po raz szósty targom towarzyszyć będzie Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT, która organizowana jest w ramach europejskiej sieci „enterprise europe network” przez Izbę Rzemiosła w Lipsku oraz Leipziger Messe GmbH. W jej ostatniej edycji w 2016 roku udział wzięło 58 przedsiębiorstw i instytucji z takich krajów jak: Polska, Czechy, Holandia, Austria, Wielka Brytania, Włochy, Rosja, Szwecja, Francja i Niemcy.

  Udział w giełdzie można zgłosić do dnia 28 września uzupełniając on-line formularz profilu firmy, który znajduje się na: www.hwk-leipzig.de/contact-denkmal.

  Dla polskich uczestników, zarówno wystawców, jak i odwiedzających udział w giełdzie jest bezpłatny.

  Polskie firmy i instytucje zainteresowane promocją na europejskim rynku oraz nawiązaniem nowych kontaktów handlowych i kooperacyjnych mają możliwość wzięcia udziału w targach denkmal jako wystawca. Formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.denkmal-leipzig.com.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.