google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.03.2019
  1 USD
  3.7948
  0.0367
  1 EUR
  4.2894
  0.0024
  1 CHF
  3.8079
  0.023
  1 GBP
  4.9700
  0.0197
  1 RUB
  0.0592
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Profesjonalna chemia gospodarcza NANO POWER by Klimainstal

  logo NANO POWER by Klimainstal

  Klimainstal już od 2008 roku pomaga w doborze i wykonuje instalacje nowoczesnych systemów klimatyzacji i wentylacji.

  NANO POWER by Klimainstal to marka stworzona na dziesięciolecie istnienia firmy. W ofercie produktowej można znaleźć m.in. autorską linię specjalistycznej chemii dla motoryzacji oraz profesjonalną chemię gospodarczą. Preparaty są stworzone na bazie  innowacyjnych rozwiązań z zakresu nanotechnologii.

  Dodatkowo wiele lat owocnej współpracy z firmą MC POLSKA przyczyniło się do rozpoczęcia dystrybucji tworzonych przez naszego Partnera produktów. Stąd dodatkowo w ofercie NANO POWER by Klimainstal można znaleźć biodegradowalne preparaty do mycia i dezynfekcji powierzchni a także specjalistyczną chemię techniczną dla działów produkcji, utrzymania ruchu i serwisów.

  NS1010 Uniwersalny preparat czyszczący

  NS1010 Uniwersalny preparat czyszczącyNS1010 Uniwersalny preparat czyszczący
  NS1010 1lNS1010 5l

   

  Produkt dzięki skoncentrowanemu składowi doskonale czyści wszelkie powierzchnie zmywalne oraz tapicerkę i skórę. Silnie skoncentrowany skład gwarantuje głęboką penetrację powierzchni i rozpuszczanie zabrudzeń, co pozwala całkowicie je usunąć. Produkt pozostawia czystą powierzchnię o delikatnym, świeżym zapachu. Produkt jest delikatny dla skóry i rąk.

  NS3011 Gruntowne mycie podłóg

  NS3011 Gruntowne mycie podłógNS3011 Gruntowne mycie podłóg
  NS3011 1lNS3011 5l

  Preparat znajduje zastosowanie przy gruntownym myciu podłóg, parkietów, paneli i posadzek. Doskonale usuwa uciążliwe zabrudzenia, ogranicza powstawanie smug i zacieków. Szybko schnie i pozostawia przyjemny zapach oraz nadaje delikatny połysk.

  NS3012 Usuwanie tłustych zabrudzeń kuchennych

  NS3012 Usuwanie tłustych zabrudzeń kuchennychNS3012 Usuwanie tłustych zabrudzeń kuchennych
  NS3012 500mlNS3012 5l

  Innowacyjny produkt do codziennego mycia sanitariatów z aktywną ochroną polimerową. Polimerowy preparat przeznaczony do czyszczenia i zabezpieczenia powierzchni kwasoodpornych. Zawarte w preparacie substancje aktywne doskonale usuwają zabrudzenia z czyszczonych powierzchni. Skutecznie usuwa rdzawe i kamienne nacieki, tłusty brud, osady wapienne i mydlane. Produkt pozostawia świeży zapach i nadaje delikatny połysk. Polimery zastosowane w preparacie opóźniają efekt ponownego osadzania się brudu oraz ułatwiają proces kolejnego mycia tworząc na mytych powierzchniach film ochronny.

  NS4011 Impregnat do powierzchni gładkich

  NS4011 Impregnat do powierzchni gładkich 
  NS4011 200ml 

  Preparat jest przeznaczony do pielęgnacji wszelkich powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, metalu, gumy, drewna, oklein, skóry, ekoskóry a takżę granitu sztucznego i naturalnego.

  Preparat znajduje zastosowanie w impregnacji oraz pielęgnacji wszelkich gładkich powierzchni. Preparat tworzy powłokę, która wypełnia rysy, wydobywa kolor oraz ogranicza osadzanie się zabrudzeń i ułatwia czyszczenie.

  NS2012 Płyn do szyb

  NS2012 Płyn do szybNS2012 Płyn do szyb
  NS2012 500mlNS2012 5l

  Płyn do bezsmugowego mycia powierzchni szklanych, laminowanych, emaliowanych oraz ze stali nierdzewnej. Łatwo się rozprowadza i szybko wysycha nie pozostawiając smug.

  Czyszczoną powierzchnię spryskać preparatem, a następnie przetrzeć czystą szmatką z mikrofibry, lub innego niepylącego materiału. W razie konieczności czynność powtórzyć.

   

  Wypróbuj także Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni i narzędzi Virusolve+ 

  Źródło:
  Klimainstal s.c. Systemy wentylacji i klimatyzacji
  Artykuł został dodany przez firmę

  Klimainstal s.c. Systemy wentylacji i klimatyzacji

  Zajmujemy się nowoczesnymi systemami klimatyzacji, wentylacji ogólnej i stanowiskowej. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm i instytucji ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i profesjonalizm realizacji projektu.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.