google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowoczesne domy dla każdego w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

  Nowoczesne domy dla każdego w nowym e-katalogu Pracowni ARCHIPELAG

  Nowocześnie, czyli oszczędnie przekonują architekci z wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG w swoim nowym, cyfrowym katalogu, który można już przeglądać online. W numerze na czytelników czekają: popularne domy na wąską działkę, hity projektowe z energooszczędnej kolekcji ENERGO PLUS, nowoczesne stodoły i świętujące swój wielki powrót domy-kostki.

  Projekty nowoczesnych domów – trendy 2018

  Najnowszy e-katalog Pracowni ARCHIPELAG to przegląd najpopularniejszych nowoczesnych domów, które chętnie budują współcześni inwestorzy – domy o prostej, energooszczędnej formie, które zużywają niewiele energii, są ciepłe i tanie w użytkowaniu, a przy tym niezwykle komfortowe i przytulne. W katalogu nie zabrakło modnych domów w typie stodoły, a także kompaktowych domów z poddaszem użytkowym, które znakomicie odnajdą się na małych i wąskich działkach. W numerze ponadto: ergonomiczne domy w cenie mieszkania z serii Mini, a także energooszczędne projekty ENERGO PLUS, które już dziś spełniają wymagania przepisów WT 2021, osiągając wartość EP<70kWh/(m2*rok)). W najnowszym wydaniu czytelnicy odnajdą również odpowiedzi na pytania co to znaczy, że dom ma wysokie IQ, czym się kierować planując układ pomieszczeń oraz jakie kolory i materiały na elewacji są obecnie najmodniejsze.

  Nowy e-katalog DOMY NOWOCZESNE ARCHIPELAG można przeglądać online pod adresem: https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_domy_nowoczesne_2018

  Źródło:
  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa
  Artykuł został dodany przez firmę

  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG - ponad 1500 autorskich projektów w ofercie! Domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym – piękne, energooszczędne i maksymalnie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.