google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.06.2019
  1 USD
  3.8104
  0.0007
  1 EUR
  4.2673
  0.0042
  1 CHF
  3.8157
  0.0058
  1 GBP
  4.7888
  0.0152
  1 RUB
  0.0596
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Osiedle Panorama Budową Roku 2017

  logo FB Antczak

  Flagowa inwestycja FB ANTCZAK - osiedle domów jednorodzinnych Panorama w Kościelnej Wsi pod Kaliszem- otrzymała tytuł Budowa Roku 2017. Nagrodę przyznaje Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

  Osiedle Panorama, FB Antczak
  Osiedle Panorama, FB Antczak


  Osiedle domków jednorodzinnych "Panorama" zlokalizowane jest na obrzeżach Kalisza, w Kościelnej Wsi, między ulicami Horyzontową i Poligonową. Jego budowa została podzielona na pięć etapów, których realizację rozpoczęto w 2005, a zakończono w listopadzie 2017 roku.

  Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie nie chcą wyprowadzać się zbyt daleko od centrum miasta. Ideą była realizacja domów "szytych na miarę" - idealnie dopasowanych do oczekiwań i wyobrażeń klientów, wkomponowanych w piękną leśną okolicę tak, by stworzyć przyjazne miejsce do życia w otoczeniu przyrody.

  Wyróżnikiem inwestycji jest fakt, że klienci dewelopera mieli możliwość realizacji własnych projektów lub skorzystania z projektów zaproponowanych przez dewelopera.

  Dyplom Budowa Roku 2017
  Dyplom Budowa Roku 2017

  Nagroda "Budowa Roku 2017" dla osiedla Panorama to dla nas wyjątkowe wyróżnienie. W ubiegłym roku zakończyliśmy tę wieloletnią inwestycję, która stanowi nasz wyróżnik i jest niejako kwintesencją podejścia firmy do budowy domów i mieszkań.

  Działając na rynku od 37 lat zawsze pilnujemy, aby nasze inwestycje były realizowane w najwyższym rynkowym standardzie, z poszanowaniem potrzeb ich przyszłych użytkowników. Muszą być funkcjonalne, zbudowane z najwyższą starannością i z dobrej jakości materiałów, a także estetyczne.

  Przyznana przez PZIiTB nagroda to potwierdzenie, że taka strategia działania jest przez branżę doceniana i wyróżniana. To wiele dla nas znaczy - PODKREŚLA MAREK ANTCZAK, PREZES FB ANTCZAK

  Źródło:
  Firma Budowlana - Marek Antczak
  Artykuł został dodany przez firmę

  Firma Budowlana - Marek Antczak

  Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.