google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 24.06.2019
  1 USD
  3.7360
  -0.0345
  1 EUR
  4.2538
  -0.0084
  1 CHF
  3.8259
  -0.0122
  1 GBP
  4.7558
  -0.0241
  1 RUB
  0.0594
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

  Ponad 100 najlepszych projektów gotowych, domy energooszczędne, nowoczesna kolekcja ENERGO PLUS, modne aranżacje wnętrz, a także fachowe porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży budowlanej – to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.

  Nowy katalog z projektami domów Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

  Nowy katalog gotowych projektów Pracowni ARCHIPELAG

  Z myślą o wszystkich planujących budowę domu architekci z wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG przygotowali nowy katalog z najlepszymi projektami gotowymi ze swojej oferty. W numerze na czytelników czekają: projekty domów parterowych, piętrowych, z poddaszem użytkowym oraz poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, w tym popularne hity projektowe jak Simon G2, Liv 3 G2 oraz Daniel IV G2 z atrakcyjną antresolą.

  Na szczególną uwagę zasługują nowe projekty z serii Mini i Mini PLUS, które udowadniają, że budowa domu może być tańsza niż kupno mieszkania, a także projekty z kolekcji ENERGO PLUS, które w standardzie posiadają zestaw energooszczędnych instalacji, dzięki którym są bardzo ciepłe, tanie w utrzymaniu i już dziś plasują się w normach przewidzianych na rok 2021, osiągając wartość EP poniżej 70 kWh/(m2*rok). W katalogu nie zabrakło fachowych porad doświadczonych architektów, inspirujących aranżacji wnętrz, a także najnowszych informacji z rynku budowlanego.

  Nowy katalog „Domy Rodzinne” Pracowni ARCHIPELAG w atrakcyjnej cenie 5 zł jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

  Źródło:
  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa
  Artykuł został dodany przez firmę

  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG - ponad 1500 autorskich projektów w ofercie! Domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym – piękne, energooszczędne i maksymalnie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.