google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Czy basen z włókna szklanego to dobre rozwiązanie do ogrodu?

  Decydując się na budowę basenu w swoim ogrodzie, wiele osób zastanawia się nad tym, na jaki rodzaj basenu się zdecydować. Nadal niezwykle popularne są tradycyjne baseny murowane, czyli betonowe.

  Montaż takiego basenu to jednak prawdziwy plac budowy i zajmuje to sporo czasu. Jest to rozwiązanie z pewnością znacznie tańsze, ale czy równie praktyczne?

  Zalety basenów z włókna szklanego

  Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na to, że takie baseny są konstruowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Trzeba więc wskazać, że taki kompozytowy materiał, który składa się z wielu cienkich warstw, nakładanych na siebie jest bardzo trwały i solidny. Bardzo trudno jest go uszkodzić. Jest on również niezwykle odporny na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, jak mróz i promieniowanie UV. Basen z włókna szklanego bardzo łatwo się czyści i konserwuje.

  Niestety, nie można na razie samodzielnie zaprojektować swojego basenu, ponieważ odlewane są one od specjalnych form. Producenci oferują jednak bardzo szeroki asortyment wielkości oraz kształtów, a nawet zdobień takich basenów. Z pewnością każdy będzie znaleźć odpowiedni model do swojego ogrodu. Oczywiście, basen z włókna szklanego może mieć różne kolory, dostępny jest zawsze wzornik. Większość osób decyduje się na kolorystykę niebieską, ponieważ woda najlepiej wygląda na takim właśnie tle.

  Ile kosztuje basen z włókna szklanego?

  Cena takiego basenu zależy przede wszystkim od jego rozmiaru oraz kształtu. Basen, który umożliwia pływanie osobie dorosłej lub kąpiel kilku osobom na raz to wydatek rzędu około trzydziestu tysięcy złotych. Bardzo często, w szczycie sezonu lub tuż po nim, można jednak liczyć na bardzo korzystne promocje, kiedy baseny są znacznie tańsze. By dowiedzieć się więcej, warto zajrzeć na stronę producenta https://starpool.pl, gdzie znajdują się wyczerpujące informacje na temat basenów z kompozytu włókna szklanego i żywic poliestrowych.

  Opracowane przy współpracy z: https://gfkpool4you.de/de/

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.