google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Elewacja z włóknocementu – ekologiczna alternatywa dla drewna i PCV

  Do złudzenia przypomina drewno, jest jednak od niego znacznie trwalsza, nie wymaga konserwacji ani chemicznych środków do pielęgnacji. Deska włóknocementowa CEDRAL pozwala na nowoczesne, a przy tym efektowne wykończenie elewacji materiałem, który jest przyjazny dla środowiska.

  Urok drewna – trwałość cementu

  Elewacja z włóknocementu – ekologiczna alternatywa dla drewna i PCVWłóknocement to innowacja w materiałach elewacyjnych. Do jego produkcji wykorzystuje się cement, piasek, wapno i naturalne włókna oraz wodę. Taką kompozycję zastosowano w deskach elewacyjnych CEDRAL. Dzięki temu, chociaż wyglądem przypominają drewno, są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, gnicie, ataki owadów i gryzoni. A co najważniejsze, włóknocement jest materiałem przyjaznym dla środowiska – nie zawiera i nie emituje szkodliwych gazów. Właściwości produktu CEDRAL potwierdzone są m.in. Deklaracją środowiskową oraz pozytywnymi opiniami klientów. 

  Pielęgnacja bez chemii

  Kolejną zaletą wynikającą z zastosowania włóknocementu, jako alternatywy dla drewna, PCV czy tradycyjnych systemów elewacyjnych, jest brak konieczności konserwacji. Dzięki fabrycznej warstwie kryjącej, deska CEDRAL nie wymaga również specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych ani stosowania środków chemicznych. Deski z włóknocementu wystarczy przemyć wodą z mydłem i spłukać.

  Jedna deska – wiele możliwości

  Deska elewacyjna CEDRAL stosowana jest wszędzie tam, gdzie mają zastosowanie tradycyjne okładziny drewniane –  służy do obudowy fasad, obramowań okien i drzwi oraz podbitek. Materiał dostępny jest w kilkudziesięciu odcieniach i dwóch wersjach montażowych: Cedral Lap (mocowana na zakładkę) i Cedral Click – jedyna w Polsce wpuszczana deska okładzinowa mocowana na pióro i wpust. Przed zakupem można zamówić bezpłatną próbkę w dwóch wybranych kolorach na www.cedral.pl.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.