google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.01.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0024
  1 EUR
  4.2862
  -0.0066
  1 CHF
  3.7839
  -0.0005
  1 GBP
  4.8718
  0.0261
  1 RUB
  0.0567
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Dlaczego warto wybierać profile LED?

  Dlaczego warto wybierać profile LED?

  Profile LED są listwami oświetleniowymi, które składają się z taśm LED. To właśnie dzięki tym ostatnim możliwe staje się otrzymanie oświetlenia. Same profile, jak i taśmy z roku na rok stają się coraz popularniejsze, a co za tym idzie, montowane są w wielu domach. Poznaj korzyści, które możesz dzięki nim zyskać.

  Profile LED uzupełnieniem dla taśm LED

  Taśmy LED od kilku lat są już powszechnie dostępne i często kupowane przez konsumentów. Jednak z czasem zaczęto zauważać, że nie spełniają one całkowicie swojej funkcji i są nietrwałe. Dlatego też do gry wkroczyły profile LED. Dzięki dodaniu specjalnych zabezpieczeń taśmy zostają ochronione przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak woda. Poza tym strumień światła stał się też bardziej jednolity, a nie tak jak często w przypadku taśmy punktowy. Dlatego też dziś coraz częściej od razu wolimy kupować profile LED, a jeśli do tego zależy nam na najwyższej jakości, to wybieramy produkty oferowane przez firmę, której strona internetowa to gomarplus.pl.

  Zalety profili LED

  Łatwa instalacja

  Wiele osób docenia instalacje profili LED głównie ze względu na to, że można bez problemu zainstalować je w taki sposób, że ich konstrukcja staje się niewidoczna. Do wyboru mamy profile nawierzchniowe lub też wbudowane. Wybór uzależnione jest od możliwości oraz preferencji. Profile wbudowane wybierane są najczęściej w trakcie remontów lub budowy domu. Przez co powstaje znakomity efekt, jakby światło wychodziło, np. z sufitu, czy też ze schodów.

  Oświetlenie skierowane w konkretne miejsce

  Na pewno dużą zaletą jest to, że profile dają możliwość uzyskania znacznie lepszego efektu wydobywającego się światła z jakiegoś miejsca. To, co warto podkreślić, to fakt, że światło jest jednolite, jednak sami możemy wybrać, jakie ma mieć ono kolor.

  Dekoracja pomieszczenia

  Jak już wcześniej było zauważone, profile LED tworzą znakomity efekt ozdobny. Dzięki czemu możemy bawić się światłem w taki sposób, aby uzyskać najbardziej zadowalający dla nas efekt. Bardzo popularne jest obecnie oświetlenie sufitu, z którego dyskretnie wydobywają się smugi światła, tworząc znakomity efekt. Innym popularnym zastosowaniem profili LED, które podnosi efekt wizualny całego domu, jest montowanie ich przy szafkach w kuchni, czy też przy lustrze w łazience.

  Tylko aluminium!

  Wszystkie te korzyści są możliwe do osiągnięcia tylko wtedy, gdy wybierzmy profile LED najwyższej jakości. Co za tym idzie, muszą one koniecznie być wykonane z aluminium. Dzięki temu zyskamy pewność, że będą one jednocześnie lekkie, ale też niezwykle trwałe.

  Tworzywo a cena profili

  Nie da się ukryć, że rodzaj tworzywa zawsze będzie wpływać bezpośrednio na jego cenę, którą będziemy musieli zapłacić za profil LED. Jednak obecnie są one bardzo zróżnicowane.

  Cena profili LED zazwyczaj zależy od:

  • ich kształtu,
  • specyfikacji,
  • rozmiaru ścianek,
  • tolerancji cięcia,
  • sposobu montażu.

  Koniecznie pamiętaj, aby jeszcze przed dokonaniem zakupu zapoznać się ze wszystkimi cechami technicznymi produktu oraz właśnie sposobem montażu. W ten sposób uzyskasz produkt dokładnie taki, na jakim najbardziej ci zależy.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.