google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • FINAŁ V EDYCJI OLIMPIADY BUDOWLANEJ MWSLiT WE WROCŁAWIU

  6 kwietnia 2018 r. w  Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbył się III etap V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Budowlanej. Do wielkiego finału zakwalifikowali się uczniowie, którzy najlepiej napisali dwa pierwsze etapy online. Tym razem finaliści musieli zmierzyć się z zadaniem otwartym. Konkurencja była duża, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

  MWSLiT, Wrocław, Olimpiada BudowlanaMWSLiT, Wrocław, Olimpiada Budowlana

  Zwycięzcą V edycji Olimpiady Budowlanej został Szymon Gęsty z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim, który uzyskał: możliwość studiowania nieodpłatnie w MWSLiT we Wrocławiu przez cały okres trwania studiów inżynierskich na kierunku budownictwo, wyjazd z opiekunem na międzynarodową konferencję budowlaną, płatny staż w firmie PB INTER-SYSTEM S.A, oddział we Wrocławiu oraz bezpłatną praktykę w firmie SKANSKA S.A, oddział we Wrocławiu, a także zestaw gadżetów firmowych od MWSLiT we Wrocławiu i firmy SKANSKA S.A.

  II miejsce zajęli: Mariusz Myszor z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie oraz Filip Frąckowiak z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Śremie. III miejsce zajęli: Agnieszka Salamon i Wojciech Molitor z Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim oraz Filip Parczyński z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie

  Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Olimpiady Budowlanej. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz ich szkołom i opiekunom. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w kolejnej edycji olimpiady.

  Tegoroczną edycję Olimpiady Budowlanej wspierały firmy:

  • PB INTER-SYSTEM S.A, oddział we Wrocławiu oraz SKANSKA S.A, oddział we Wrocławiu.
  • Patronat medialny sprawowały następujące portale branżowe:
  • budowa.org, budowlano-remontowy.pl, budownictwo.org, budnet.pl,  forum.obud.pl, obud.pl, styropian.biz i 4budowlani.pl.
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.