google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.01.2019
  1 USD
  3.7727
  -0.0024
  1 EUR
  4.2862
  -0.0066
  1 CHF
  3.7839
  -0.0005
  1 GBP
  4.8718
  0.0261
  1 RUB
  0.0567
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowość! Hexo Eco – niebanalne kompozycje w ekologicznym wydaniu

  Dwie szlachetne barwy, intrygujący format i duży potencjał aranżacyjny – to tylko niektóre wyróżniki płyt Hexo Eco, tegorocznej nowości w ofercie firmy Libet. Dzięki ażurowej budowie produkt umożliwia stworzenie nawierzchni biologicznie czynnej, przez co z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ekologicznych rozwiązań.

  Geometryczny akcent w ażurowym wydaniu

  Nowość! Hexo Eco – niebanalne kompozycje w ekologicznym wydaniu
  Hexo Eco intryguje designerskim, sześciokątnym kształtem, nawiązującym do wyglądu plastra miodu. Pokaźne wymiary (40x34,6 cm) oraz odpowiednia grubość (8cm) powodują, że produkt ten jest bardzo wytrzymały i tym samym sprawdzi na tarasach, ścieżkach ogrodowych, parkingach czy podjazdach.
  Fot. Libet.

  Hexo Eco intryguje designerskim, sześciokątnym kształtem, nawiązującym do wyglądu plastra miodu. Geometryczny format doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy aranżacyjne, w których istotną rolę odgrywają minimalizm i odniesienia do świata przyrody. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Libet Decco Monocolor urzeka też czystą formą betonu. Dwa zdecydowane kolory –  ciemniejszy antracytowy i jaśniejszy gołębi – pozwalają uzyskać atrakcyjne, wyraziste układy na nawierzchni, które idealnie wpiszą się w nowoczesne przestrzenie. Płyty stanowią świetną alternatywę dla popularnych wyrobów kwadratowych czy prostokątnych, a ich potencjał kreacyjny zwiększa fakt, że są komplementarne względem innej nowości w ofercie Libet – Hexo, czyli swojego „pełnego” odpowiednika. Hexo Eco stanowi zatem ciekawą propozycję dla projektantów i inwestorów, którzy mogą wykazać się inwencją, tworząc zarówno zwarte powierzchnie, jak i niesymetryczne, ażurowe układy, bazujące na luźno rozrzuconych na trawie elementach. Pokaźne wymiary (40x34,6 cm) oraz odpowiednia grubość (8cm) powodują, że produkt ten jest bardzo wytrzymały i tym samym sprawdzi na tarasach, ścieżkach ogrodowych, parkingach czy podjazdach.

  Sposób na atrakcyjną i ekologiczną nawierzchnię

  Najnowsza propozycja firmy Libet to doskonałe rozwiązanie zarówno dla posiadaczy niewielkich działek, jaki i dla inwestorów zagospodarowujących większe przestrzenie, dla których ciekawy design i funkcjonalność idą w parze z troską o środowisko naturalne. Ażurowa forma Hexo Eco umożliwia uzyskanie wolnych przestrzeni między betonowymi elementami i stworzenie powierzchni biologicznie czynnej. Takie rozwiązanie zapewnia swobodny odpływ wody do gruntu, zwiększając wilgotność gleby. Ma to szczególne znaczenie w przypadku małych posesji, na których chce się stworzyć utwardzony podjazd, taras czy ścieżkę. Dodatkowo, powstałe odstępy można wypełnić białymi otoczakami, grysem, piaskiem lub trawą, które kontrastując z ciemnym kolorem płyt, pozwalają osiągnąć atrakcyjny efekt wizualny. Warto dodać, że dzięki zastosowanemu już na etapie produkcji specjalnemu systemowi ochrony ALS, płyty są dodatkowo chronione przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz powstawaniem plam i wykwitów. 

  Źródło:
  Libet SA
  Artykuł został dodany przez firmę

  Libet SA

  Jesteśmy jednym z największych producentów kostki brukowej i płyt tarasowych w Polsce. Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie od dwudziestu lat tworzymy oryginalne nawierzchnie prywatnych posesji i ogrodów, a także wokół obiektów użyteczności publicznej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.