google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Skorzystaj z agregatu tynkarskiego

  ART-BUD logo

  Ręczne nakładanie na ściany tynków to długie i niełatwe zadanie. Sporo czasu poświęcić musimy na takie prace w mieszkaniach lub domach. A co w przypadku, gdy remont dotyczy bardziej zaawansowanych działań i o wiele większych pomieszczeń, takich jak biura lub hotele? Pomoc będzie potrzebna. Pracę najlepiej wspomogą agregaty tynkarskie.

  Nakładanie tynków nie musi być trudne, a specjalnie stworzone do tego celu agregaty tynkarskie wykonują tę pracę w sposób ciągły. W zależności od modelu działają przy użyciu mieszanek mokrych oraz suchych. A gdy substancja już powstanie, tynk nakładany jest na wybraną powierzchnię przy pomocy specjalnego węża.

  Skąd jednak wiedzieć, które urządzenie kupić? Z pewnością musi być one dopasowane do naszych potrzeb i rodzaju prac. Przodujące na rynku są agregaty do tynkowania KALETA oraz te firmy BAPRO. Doświadczenie przedsiębiorstw w produkcji tego rodzaju sprzętu sprawia, że oferowane agregaty tynkarskie są najwyższej jakości i służyć będą przez lata.

  Głównymi zaletami większości modeli są: praktyczne sposoby montowania otwieraczy worków, a także regulowane bezstopniowo napędy, które umożliwiają dopasowanie ilości podawanego materiału i czasu mieszania. Ważne także jest proste i, co najważniejsze, szybkie czyszczenie poszczególnych elementów agregatu.

  Maszyny do tynkowania KALETA oraz agregaty tynkarskie BAPRO wyróżniają się zdecydowanie dużą funkcjonalnością, trwałością użytkowania, jakością wykonania i prostą obsługą. W zależności od modelu część posiada system usprawniający szybkie składanie i rozstawianie. Pozwala to je m.in. transportować.

  Do których zadań jakie modele są najlepsze? W przypadku tynków elewacyjnych najlepszy będzie agregat tynkarski Kaleta 151. Jest on zasilany prądem jednofazowym o mocy 230V, a jego konstrukcja jest lekka, co umożliwia umieszczenie urządzenia na rusztowaniu.

  Dla wymagających przeznaczony jest produkt serii BAPRO one MAX, który charakteryzuje się przede wszystkim lekkością i łatwością jego przenoszenia po piętrach, dzięki wzmacnianym pełnym uchwytom transportowym. Odpowiednie wykonanie osprzętu roboczego pozwoli zastosować w agregacie obrotowe złącze, dzięki czemu wystarczy dowolnie ustawić kąt natrysku, by rozpocząć pracę, unikając uciążliwego przekładania i owijania węża.

  Agregaty do tynków maszynowych sprzedawane są po bardzo zróżnicowanych cenach. W sklepach nabędziemy je już od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych. Koszt urządzeń standardowych to suma tysiąca złotych. Te profesjonalne mogą wynieść nas nawet dwadzieścia tysięcy złotych.

  Prezentowane w artykule maszyny nabyć można poprzez stronę internetową dystrybutora materiałów budowlanych Art-Bud - www.artbud.pl

  Źródło:
  Autor: Michał Ciechowski
  P. W. ART-BUD Jan Lachowski
  Artykuł został dodany przez firmę

  P. W. ART-BUD Jan Lachowski

  Dystrybutor, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ART - BUD funkcjonuje na ogólnopolskim rynku od 1991 r. Trzonem jego działalności są materiały budowlane i wykończenia wnętrz.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.