google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  budownictwo, materiały budowlane, okna
  Kursy walut 17.12.2018
  1 USD
  3.7871
  -0.0224
  1 EUR
  4.2906
  -0.0115
  1 CHF
  3.8025
  -0.0177
  1 GBP
  4.7718
  -0.0222
  1 RUB
  0.0570
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Już wkrótce IX edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo”

  Już wkrótce IX edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo”

  Najważniejsze spotkanie przedstawicieli sektora infrastruktury i budownictwa już w lutym! Kolejna edycja konferencji Infrastruktura Polska & Budownictwo, organizowana przez Executive Club, odbędzie się 8 lutego 2018 w hotelu The Westin w Warszawie.

  To najbardziej prestiżowe spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która  co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy. Partnerami tegorocznej edycji są m.in. Dentons, Lafarge, Future Pipe Industries, Strabag, Metro Warszawskie czy Warbud.

  W tym roku konferencja skupi się na zagadnieniach dotyczących postępu technologicznego i innowacji produktowych, które coraz prężniej wkraczają na rynek. Zwrócimy uwagę na tendencję wzrostową w budownictwie, która stanowi wyzwanie dla inwestorów i firm wykonawczych. Dyskutanci podejmą tematy transportu publicznego, biorąc pod uwagę potrzeby wdrażania rozwiązań w duchu zrównoważonego rozwoju. Opowiedzą ze swojej perspektywy o realiach rynkowych po zmniejszeniu współfinansowania inwestycji infrastrukturalnych z funduszy europejskich.

  Tradycyjnie w trakcie konferencji zostanie dokonane podsumowanie minionego roku w infrastrukturze, w tym efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego.

  Wśród prelegentów tegorocznej edycji będą:

  • Ryszard Trykosko - Przewodniczący Polskiego Związku Inżynierów Budownictwa
  • Barbara Dzieciuchowicz - Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa
  • Zbigniew Kotlarek - Prezes Polskiego Kongresu Drogowego
  • Prof. dr hab. inż. Anna Siemińska-Lewandowska - Prodziekan ds. nauk, Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej
  • Jan Styliński - Prezes Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa
  • Prof. Leszek Rafalski - Dyrektor Instytutu Badawczego Dróg i Mostów
  • Libor Lochman - Dyrektor Zarządzający Wspólnotą Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER)

  Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”. Już po raz trzeci przyznane zostaną nagrody za szczególne osiągnięcia w branży dla spółek na rynku polskim. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów i wyróżni podmioty, które poprzez swoją strategię okazali się liderami w danej kategorii.

  REJESTRACJA NA WYDARZENIE JUŻ OTWARTA! Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora www.executive-club.com.pl

  Organizator: Executive Club
  Patronat honorowy: Wspólnota Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (Community of European Railway and Infrastructure Companies – CER), Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Kongres Drogowy, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Urząd Transportu Kolejowego, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa
  Partner Główny: Dentons, Lafarge
  Partnerzy Złoci: Future Pipe Industries, Strabag
  Partnerzy: Bolix Polska, IDS-Bud, Metro Warszawskie, Warbud
  Partnerzy Gali: Kajima Poland
  Patroni medialni: BudNet, BudNews, budowa.org, budownictwo.org nieruchomości.biz, CEO Magazyn, E-Biurowce, edroga, forum PPP, Infrastruktura, Inteligentny Budynek, Magazyn Autostrady, Magazyn Kruszywa, Magazyn Mosty, PMR, Polish Market, Rynek Budowlany, Rynek Inwestycji, ViaExpert, Warsaw Business Journal

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.