google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Najlepsza oferta podnośników oraz ich serwis, jedynie z ROTHLEHNER

  Najlepsza oferta podnośników oraz ich serwis, jedynie z ROTHLEHNER

  Przy wszelkiego rodzaju pracach na wysokościach, w terenie czy w zamkniętych pomieszczeniach, objawiają się specyficzne warunki, z którymi trzeba się zmierzyć. Firma ROTHLEHNER – Podesty Ruchome Sp. z o.o. działająca na ternie Polski od 1998 roku, pomoże Wam w wyborze podnośnika, który najlepiej spełni Wasze oczekiwania i który będzie najlepiej odpowiadał Waszym potrzebom.

  Zatrudnieni w niej specjaliści i doświadczeni pracownicy z bogatą wiedza i doświadczeniem praktycznym będą Was wspierać zarówno w czasie zakupu, wynajmu, jak i użytkowania czy serwisowania idealnego podnośnika.

  Konstrukcje nośne

  Do prac budowlanych przy szkieletach przyszłych magazynów firma ROTHLEHNER poleca najczęściej podnośniki przegubowe i teleskopowe, ze względu na ich dużą stabilność oraz zasięg, który w wybranych modelach przekracza 40 metrów. Do prac wykończeniowych idealnie sprawdzają się mniejsze i lżejsze podnośniki na przyczepach

  Prace na zewnątrz budynków

  Przy pracach wykończeniowych lub konserwatorskich prowadzonych na zewnątrz budynków specjaliści ROTHLEHNER zalecają stosowanie podnośników nożycowych. W niektórych, specyficznych warunkach do prac wykończeniowych używane są również podnośniki na przyczepach lub zaopatrzone w gąsienice.

  Prace we wnętrzach budynków

  Wykorzystując podnośnik w pracach przy utrzymaniu dobrego stanu technicznego hal magazynowych, przy jego wyborze należy pamiętać o wszystkich parametrach ograniczających, jak nośność podłogi, szerokość wejść czy przejazdów oraz problemy z manipulacją. Do tego typu prac polecane są podnośniki jak najbardziej kompaktowe, do których należą samojezdne podnośniki przegubowe, nożycowe czy masztowe.

  Służby komunalne

  Działalność służb komunalnych stanowi zupełnie oddzielny rozdział wykorzystania podnośników. Specyfika pracy, która objawia się u pracowników tych służb doprowadziła do stworzenia przez firmę ROTHLEHNER wielu nowych podnośników na autach. Podnośniki teleskopowe, przegubowe lub przegubowo teleskopowe montowane są na autach dostawczych lub ciężarowych różnych marek, np. Ford, Nissan, Iveco, VW, Mercedes-Benz, MAN czy ISUZ. Dzięki temu klient otrzymuje rozwiązanie optymalne pod względem kombinacji wysokości roboczej, wagi, pola pracy i rodzaju napędu.

  Centrum serwisowe

  Niezależnie od tego, gdzie i do jakich celów wykorzystywany jest podnośnik, firma ROTHLEHNER zapewnia kompleksowy serwis oraz części zamienne do wszystkich urządzeń. Jeżeli nie jesteście zdecydowani na zakup lub potrzebujecie podnośnika jedynie na określony czas, ROTHLEHNER prowadzi współpracę z wieloma wypożyczalniami, dzięki czemu może również zaproponować Wam wynajem podnośnika, który będzie najlepiej spełniał Wasze wymagania.

  Macie wątpliwości i potrzebujecie rady, wyjaśnień czy odpowiedzi na nurtujące Was pytania co do funkcjonalności, parametrów czy możliwości zastosowania podnośników koszowych – napiszcie do firmy ROTHLEHNER, lub skontaktujcie się z jej przedstawicielami regionalnymi. Z pewnością znajdą rozwiązanie, które ułatwi Wam pracę.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.