google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  budownictwo, materiały budowlane, okna
  Kursy walut 17.12.2018
  1 USD
  3.7871
  -0.0224
  1 EUR
  4.2906
  -0.0115
  1 CHF
  3.8025
  -0.0177
  1 GBP
  4.7718
  -0.0222
  1 RUB
  0.0570
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Elewacja w zgodzie z naturą – MODERN WOOD od VOX

  vox logo

  Domy, których elewacje nawiązują do otaczającej je natury, są klimatyczne i ponadczasowe, mimo upływu lat i zmieniających się trendów. Dlatego marka VOX stworzyła nową kolekcję okładzin elewacyjnych MODERN WOOD, która oprócz tego, że doskonale odwzorowuje naturalne drewno, jest jeszcze trwała, odporna i umożliwia szybką oraz prostą metamorfozę budynku.

  VOX Kerrafront Modern WoodKerrafront Modern Wood Fot. VOX
  Kerrafront Modern Wood
  Fot. VOX

  Drewniane domy cieszą się niesłabnącą popularnością i stale wzbudzają zachwyt. Rzeczywiście, drewno to szlachetny materiał, który na fali powrotu do natury jest chętnie wykorzystywany zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynków. Drewno integruje dom z otaczającą go przyrodą, a dzięki swojemu urokowi każdemu budynkowi dodaje elegancji i klasy. Wszyscy jednak wiedzą, jak wiele uwagi trzeba poświęcić na jego pielęgnację i ochronę. Nie mówiąc już o związanych z tym kosztach i czasie. Okładziny elewacyjne KERRAFRONT od marki VOX to praktyczna alternatywa dla tradycyjnych materiałów wykończeniowych, która gwarantuje szybką i efektowną metamorfozę lub wykończenie budynku. Panele KERRAFRONT są zdecydowanie łatwiejsze w instalacji, a przy tym wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Nowa kolekcja okładzin MODERN WOOD to linia, która doskonale odwzorowuje naturalne drewno – jego barwę oraz fakturę.

  Kerrafront Modern Wood Fot. VOXKerrafront Modern Wood Fot. VOX
  Kerrafront Modern Wood
  Fot. VOX 

  Panele MODERN WOOD wyróżniają się matowym wykończeniem oraz tłoczeniem idealnie imitującym strukturę drewna. Występują w aż siedmiu kolorach – od naturalnych, ciepłych tonacji po różne odcienie szarości. Można nimi wykończyć nowy budynek lub za ich pomocą przeprowadzić szybką renowację zniszczonej elewacji. Ta okładzina – w zależności od założeń projektowych – może stanowić jedyną formę wykończenia zewnętrznych ścian lub można ją łączyć z innymi materiałami, jak kamień, szkło czy beton. MODERN WOOD to również nowy kształt profilu podwójnego. Oprócz wysokiej estetyki, wyróżnia się funkcjonalnością i praktycznością. Materiał został wykonany w technologii spienianej, co oznacza, że jest odporny na wilgoć, uderzenia oraz nie wymaga konserwacji. Jego dodatkowe zalety to możliwość uzyskania płaskiej powierzchni elewacji oraz estetycznego i niewidocznego zespolenia paneli bez użycia dodatkowych akcesoriów, co gwarantuje system CONNEX. Panele KERRAFRONT można montować zarówno w poziomie, jak i w pionie, dzięki czemu można optycznie zmienić proporcje budynku. Obniżyć go lub wysmuklić. Wedle potrzeb i upodobań.

  Kerrafront Modern Wood Fot. VOX Kerrafront Modern Wood Fot. VOX
  Kerrafront Modern Wood
  Fot. VOX 

  Okładzina elewacyjna KERRAFRONT jest też szybka i prosta w montażu, a w dłuższej perspektywie również oszczędna – chroni wnętrze budynku i zapobiega utracie ciepła. Zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, uniemożliwiając w ten sposób powstawaniu pleśni i grzybów. Instalacja jest tym wygodniejsza i szybsza, że panele mają wbudowane zamki i fabrycznie wykonane otwory na wkręty. KERRAFRONT jest materiałem łatwym w obróbce, o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne czy na zmiany temperatur. W procesie produkcji wykorzystano autorską technologię KERRACORE, dzięki której panele charakteryzują się wysoką gęstością i jednorodnością. Co ważne, są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i w 100% nadają się do ponownego przetworzenia.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.