google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • ATLAS w TOP 20 plebiscytu Superbrands!

  Logo ATLAS

  Już po raz kolejny marka ATLAS została uwzględniona w konkursie Superbrands i wybrana jedną z najsilniejszych marek w Polsce. W tym roku znalazła się na dwóch pozycjach – na dwunastym miejscu w zestawieniu ogólnym oraz na pierwszym w kategorii Remont i Wykończenie domu/materiały budowlane. Pokazuje to jak wielkim zaufaniem darzą markę ATLAS Polacy oraz poziom jakości, jaki wprowadza na rynek.

  W czwartek, 16 listopada, ogłoszone zostały wyniki XII edycji Superbrands. W tegorocznym badaniu wzięło udział ponad 10 tys. Osób, a przebadanych zostało blisko 2 tysiące marek. W tym aż 21 marek w kategorii Remont i Wykończenie Domu – materiały budowlane. W tej kategorii najwyższe notowania uzyskała marka Atlas. Po raz pierwszy w historii zestawienia, marki zostały wyłonione nie tak jak do tej pory - na podstawie wyników badań oraz głosów Rady Marek, ale wyłącznie na bazie opinii konsumentów. Zestawienie powstało na podstawie badania metodą CAWI (komputerowo wspomagany wywiad internetowy), na próbie N=10 037, a zrealizował je Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

  ATLAS jest jedną z najbardziej utytułowanych oraz rozpoznawalnych polskich marek. Na przestrzeni lat Grupa Atlas zdobyła szereg nagród i wyróżnień, zarówno branżowych, jak i biznesowych. To także doskonały przykład firmy zaangażowanej społecznie, która wsłuchuje się w potrzeby swojego bliższego i dalszego otoczenia, podejmując na wielu płaszczyznach szereg działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Ze względu na wartości jakie wyznaje firma znalezienie się w zestawieniu Superbrands jest uwieńczeniem całkoształtu wprowadzonej strategii.

  Superbrands od 12 lat funkcjonuje w Polsce, a od ponad 20 w 80 krajach na całym świecie. Jest jednostką  promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które osiągnęły rynkowy sukces. Dlatego też w badaniach wzięto pod uwagę kryterium polecania marki.

  Źródło:
  Atlas sp. z o. o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Atlas sp. z o. o.

  ATLAS jest producentem wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Firma powstała w 1991 roku i w ciągu kilku zaledwie lat zdobyła pozycję lidera na polskim rynku.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.