google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  budownictwo, materiały budowlane, okna
  Kursy walut 14.12.2018
  1 USD
  3.8095
  0.0356
  1 EUR
  4.3021
  0.0084
  1 CHF
  3.8202
  0.0166
  1 GBP
  4.7940
  0.0153
  1 RUB
  0.0573
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Polbruk Petra bianka_d – najbardziej charakterystyczna kostka w ofercie Polbruk dostępna w nowym kolorze

  W aktualnym katalogu marki Polbruk kostka Petra dostępna jest w jeszcze większej gamie barw. Do dobrze znanych kolorów alpen, onyx i sahara dołączył modny odcień szarości bianka_d, który świetnie prezentuje się w eleganckich aranżacjach ogrodu.

  Polbruk Petra bianka_d – najbardziej charakterystyczna kostka w ofercie Polbruk dostępna w nowym kolorzePowiększona paleta kolorów i różnorodność faktur dają jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych. Nowa kostka w kolorze bianka_d, o delikatnym jasnoszarym odcieniu, pomoże rozjaśnić posesję, nadając jej nowoczesny wygląd. Dzięki jasnoszarej barwie podjazd, taras czy inna przestrzeń w ogrodzie będą świetnie współgrać z fasadą utrzymaną niemal w każdym stylu.

  Kostkę Polbruk Petra bianka_d od pozostałych produktów z tej kolekcji odróżnia nie tylko kolor, ale również faktura, która w tym przypadku jest płukana. Chropowatość tego rodzaju kostek sprawia, że zyskują one dodatkowe walory funkcjonalny i dekoracyjny. W połączeniu z szarym odcieniem otrzymujemy produkt elegancki, jedyny w swoim rodzaju. Cechą charakterystyczną wszystkich kostek Petra jest nieregularny kształt poszczególnych elementów – dzięki temu nawierzchnia z ich użyciem przypomina atrakcyjną wizualnie układankę, mającą moc odmieniania każdej ogrodowej przestrzeni.

  Kostki Petra dostępne są w fakturze gładkiej i płukanej, w formatach: pełnym 36,4 x 26,8 oraz brzegowym 13,4 x 47,1; 13,4 x 35,2; 13,1 x 24,2. 

  Grubość: 8 cm
   

  Źródło:
  Polbruk S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Polbruk S.A.

  POLBRUK S.A. należy do Grupy Ożarów reprezentującej w Polsce irlandzką grupę Cement Roadstone Holding plc (CRH plc). Spółka wywodząca się z Gdańska (początek działalności w 1992 r.) przez wiele lat zajmowała pierwsze miejsce w produkcji kostki brukowej na

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.