google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.10.2018
  1 USD
  3.7601
  0.0299
  1 EUR
  4.3049
  0.0083
  1 CHF
  3.7746
  0.0203
  1 GBP
  4.9014
  0.0108
  1 RUB
  0.0572
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowy katalog z najlepszymi projektami Pracowni ARCHIPELAG jest już w sprzedaży

  Ponad 170 gotowych projektów domów, modne aranżacje wnętrz, domy energooszczędne z kolekcji ENERGO PLUS, a także cenne porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży – to wszystko czeka na czytelników w nowym katalogu wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już w sprzedaży.

  Nowy katalog z najlepszymi projektami Pracowni ARCHIPELAG jest już w sprzedaży

  Gotowe projekty domów dla każdego

  Nowy katalog wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG ucieszy wszystkich, którzy w 2018 roku planują budowę wymarzonego domu. Na ponad 300 stronach najnowszego wydania znalazły się najlepsze projekty domów z kolekcji ARCHIPELAGU, w tym takie hity projektowe jak Simon G2, Liv 3 G2, tani w budowie dom Kornel V ENERGO czy wzorowy reprezentant aktualnych trendów – dom z okładki, Daniel V G2 ENERGO PLUS. W katalogu nie zabrakło gorących nowości, które perfekcyjnie łączą nowoczesny design z doskonałą funkcjonalnością, a także modnych aranżacji wnętrz, zachwycających przestrzenią pełną elegancji i naturalnego światła. W numerze ponadto: cenne porady doświadczonych architektów i ekspertów z branży, informacje o aktualnych warunkach technicznych, a także recepta na ciepły i energooszczędny dom.

  Moc pomysłów na piękny dom – trendy 2018

  Szczególne miejsce w nowym katalogu ARCHIPELAGU zajmują projekty z kolekcji ENERGO PLUS, czyli domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli, w standardzie wyposażone w pompę ciepła, system solarny i wentylację mechaniczną z rekuperacją. Gotowe propozycje z tej serii to idealne połączenie stylu i jakości, a także doskonały przykład nowoczesnego projektowania – blisko natury i w duchu energooszczędności. Uwagę zwracają również domy z kolekcji Mini i ECONOMIC, które można wybudować w cenie zakupu mieszkania, a także popularne w ostatnich latach domy z poddaszem do późniejszej adaptacji. Do lektury najnowszego katalogu „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” zachęca ponadto jego atrakcyjna forma z dużymi wizualizacjami, rzutami i czytelnym podziałem na poszczególne kategorie projektów.

  Najnowszy katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

  Źródło:
  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa
  Artykuł został dodany przez firmę

  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG - ponad 1500 autorskich projektów w ofercie! Domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym – piękne, energooszczędne i maksymalnie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.