google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 25.04.2019
  1 USD
  3.8537
  0.0308
  1 EUR
  4.2959
  0.0064
  1 CHF
  3.7781
  0.0211
  1 GBP
  4.9669
  0.0217
  1 RUB
  0.0596
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Lista certyfikowanych montażystów Akademii GERDA

  Logo GERDA

  Postaw na dobry montaż z certyfikowaną ekipą Akademii GERDA!

  Budujesz wymarzony dom i od początku stawiasz na jakość, energooszczędność i bezpieczeństwo. Starannie wybierasz drzwi o doskonałych parametrach, które deklaruje producent, ale czy bierzesz pod uwagę, że dobry montaż jest równie ważny?

  Drzwi wejściowe stanowią barierę przed działaniem czynników atmosferycznych i izolują przed zimnem, a także przed nieproszonymi gośćmi, dlatego bezbłędnie przeprowadzony montaż jest taki istotny. Niestety, okazuje się, że nieprawidłowo przeprowadzona instalacja stolarki otworowej powoduje 15-25% straty energii cieplnej w budynkach mieszkalnych. A co, kiedy się okaże, że przez niewłaściwy montaż nasze energooszczędne drzwi wejściowe są nieszczelne, a zamki antywłamaniowe nie działają prawidłowo?

  Naprawa błędów montażowych jest bardzo kosztowna i długotrwała, dlatego, że wadliwie zamontowany produkt należy zdemontować i zainstalować od początku. Ważne, aby montaż drzwi wykonała fachowa ekipa, która jest przeszkolona i rekomendowana przez producenta.

  GERDA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, w ramach Akademii GERDA, organizuje szkolenia oraz certyfikacje dla montażystów swoich produktów.

  Jeżeli zależy Ci na tym, aby nowo zakupione drzwi wejściowe GERDA spełniały swoje zadanie i wykazały swoje wszelkie zalety, zdecyduj się na dobry montaż przez rekomendowaną przez nas ekipę:

  Lista certyfikowanych montażystów Akademii GERDA

  Lista certyfikowanych montażystów Akademii GERDA

  Źródło:
  Gerda Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Gerda Sp. z o.o.

  GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć, z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.