google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 16.08.2019
  1 USD
  3.9281
  0.0391
  1 EUR
  4.3543
  0.008
  1 CHF
  4.0093
  0.0169
  1 GBP
  4.7713
  0.0787
  1 RUB
  0.0596
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Firma Pruszyński wyróżniona w III edycji rankingu „Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu”

  Podczas uroczystej gali III edycji rankingu Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu firma PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. otrzymała nagrodę w kategorii „DUŻE POLSKIE SPÓŁKI” przyznawaną przez „Rzeczpospolitą”.

  Firma Pruszyński wyróżniona w III edycji rankingu „Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu”Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu to ranking organizowany przez redakcję „Rzeczpospolitej" i Fundację Patriotyzmu Gospodarczego. Nagrody oraz wyróżnienia są uhonorowaniem firm, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju kraju i patriotyzmu gospodarczego, a przy tym nie uchylają się od swoich powinności względem państwa i społeczeństwa. Indeks Patriotyzmu Polskiego Biznesu powstaje na podstawie ankiet ocenianych przez kapitułę w której w tym roku zasiedli Michał Kurtyka – podsekretarz stanu w Ministerstwie Energii, Marek Dietl – doradca prezydenta RP, członek zarządu Instytutu Sobieskiego, Jacek Fotek – wiceprezes zarządu GPW w Warszawie, Witold Orłowski – główny doradca ekonomiczny PwC, rektor Akademii Vistula, oraz Bohdan Wyżnikiewicz – prezes Instytutu Prognoz i Analiz Gospodarki.

  W tym roku wyróżnienie w kategorii Duże Polskie Spółki otrzymała firma Pruszyński. „Jest to szczególne wyróżnienie dla naszej firmy. Potwierdza ono przybraną od ponad 30 lat filozofię działania – najwyższa jakość wytwarzanych wyrobów budowlanych, wprowadzanie innowacji oraz systematyczne zdobywanie odbiorców. Zaufanie i zadowolenie klientów, to największy skarb, jakim mogą oni nas obdarzyć – mówi Krzysztof Pruszyński, Prezes Zarządu Pruszyński Sp. z o.o. - Otrzymana nagroda jest zwieńczeniem ostatnich kilkunastu miesięcy bardzo intensywnej pracy całego naszego zespołu, jakim było uruchomienie w drugiej połowie 2016 r. największego i najnowocześniejszego w tej części Europy zakładu produkcji płyt warstwowych PIRTECH z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PIR w okładzinach metalowych. Przyznane wyróżnienie będzie nas inspirować do dalszego rozwoju i nie pozwoli nam spocząć na laurach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy kapitule za wyróżnienie, a pozostałym laureatom serdecznie gratulujemy.”

  Źródło:
  PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.

  Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.