google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 23.07.2018
  1 USD
  3.6957
  -0.0213
  1 EUR
  4.3262
  -0.0013
  1 CHF
  3.7271
  0.0072
  1 GBP
  4.8500
  0.0124
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Budowa hal produkcyjnych – praktyczne rozwiązania, o których warto wiedzieć?

  Hale stalowe spełniają w nowoczesnym przemyśle wiele ról. Firmy lokują w ich wnętrzach nie tylko produkcje, ale też magazynują w nich towary i organizują rozbudowane systemy logistyczne. Szwedzka firma Borga od czterdziestu lat dostarcza właśnie takie hale na rynki całego świata.

  W obecnych realiach rynkowych jedyną pewną rzeczą jest zmiana. Producenci, chcąc nadążyć za rynkiem, poddają swoje procesy produkcyjne ciągłym modyfikacjom. Hale stalowe doskonale wpasowują się w ten trend, ponieważ ich ergonomiczne zaplanowana konstrukcja daje możliwość niezbędnych zmiana i modyfikacji, jeśli w przyszłości zaistnieje taka właśnie potrzeba.

  Budowa hal produkcyjnych Borga

  Maksymalnie prosto i wydajnie.

  Tak hale wykonuje firma Borga. Dzięki temu, że wszystkie komponenty niezbędne do wykonania hal produkują we własnych zakładach, są w stanie zagwarantować doskonałą jakość inwestycji, oraz co nie bez znaczenia dla inwestora niezmienność ceny, która zostaje ustalona podczas podpisania umowy. Powierzając swoją inwestycję firmę, która zajmie się wszystkim od A do Z można mieć pewność, że nie wystąpią opóźnienia, które często podczas takich przedsięwzięć wynikają z braku zgrania czasowego przez firmy, które zajmują się poszczególnymi częściami budowy.

  Budowa hal produkcyjnych Borga

  Budowa hali przemysłowej w 5 krokach wg Borga.

  1. Odpowiednia specyfikacja.

  Każdą budowę hali przemysłowej należy rozpocząć od ustalenia wymagań klienta. To jego potrzeby powinny być na pierwszym miejscu, a doradcy mają za zadanie, dopasować rozwiązania do tego, czego klient wymaga. Im lepiej zdefiniujemy cele klienta w tym miejscu, tym płynniej przejdziemy do kolejnego etapu.

  2. Planowanie.

  To na tym etapie inżynierowie oraz kierownicy projektów tworzą projekt budowlany opatrzony niezbędnymi rysunkami. Także w tym miejscu przygotowuje się dokumenty potrzebne do wydania pozwolenia na budowę.

  3. Produkcja.

  Kiedy już wiadomo, co budujemy, można przystąpić do produkcji niezbędnych elementów hali stalowej. Fabryki Borga rozsiane w różnych krajach produkują nie tylko komponenty nośne i konstrukcje stalowe ale także nowoczesne pokrycia dachowe oraz okładziny ścienne. Całkowita kontrola nad procesami produkcyjnymi zapewnia doskonałą jakość wykonania każdej z części budowanej hali przemysłowej.

  4. Montaż.

  Siłą Borga są jej zespoły montażowe. Wyspecjalizowane w pracy z systemami budowlanymi Borga dają 100% pewności, że całe przedsięwzięcie zostanie wykonane prawidłowo, dokładnie oraz sprawnie, nie narażając inwestycji na niepotrzebne opóźnienia. A inwestora na dodatkowy stres. Borga wykonuje, czyli można spać spokojnie.

  5. Oddanie hali do użytku.

  Klient otrzymuje do dyspozycji przestrzeń, która idealnie spełnia założone cele oraz potrzeby w zakresie produkcji i magazynowania wyprodukowanych towarów. Po szczegółowej inspekcji kierownika projektu klient otrzymuje także całą dokumentację drogą elektroniczną tak, aby była łatwa w przechowywaniu i zawsze można było po nią sięgnąć, gdy zaistnieje taka potrzeba.

  Budowa hal produkcyjnych Borga

  Ergonomiczne i doskonale zaplanowane hale przemysłowe są gwarantem powodzenia produkcji. Dlatego też należy wybrać do realizacji takiej inwestycji zaufanych fachowców, którzy wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, zbudują nam halę marzeń, która spełni wszystkie nasze wymagania oraz pokładane w niej nadzieje. Wybór firmy Borga jest więc w takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem.

  Źródło:
  Borga Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Borga Sp. z o.o.

  Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych. Oferujemy najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.