google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.06.2018
  1 USD
  3.6977
  -0.063
  1 EUR
  4.3149
  -0.0174
  1 CHF
  3.7367
  -0.0359
  1 GBP
  4.9209
  -0.01
  1 RUB
  0.0586
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wspólne starania znów nagrodzone – Grupa SBS po raz kolejny na liście 500 „Rzeczpospolitej”

  Grupa SBS po raz kolejny znalazła się na prestiżowej liście 500 największych firm w Polsce, opublikowanej przez „Rzeczpospolitą”. Obecna pozycja stanowi wzrost o 20 lokat w stosunku do roku poprzedniego. Grupa jest także jedną z 15 największych przedsiębiorstw w Regionie Łódzkim, które znalazły się na tej liście.

  f

  500 największych

  To już 18 edycja listy 500 „Rzeczpospolitej". Jest ona od lat najlepszym barometrem koniunktury polskiej przedsiębiorczości i stanowi kompleksowe podsumowanie sytuacji gospodarczej. Grupa SBS znajduje się na tej liście od wielu lat, co potwierdza, że dobrze przemyślana strategia, starannie dobrani współpracownicy i najwyższej jakości produkty, potrafią zaowocować sukcesem na dużą skalę. W tym roku grupa ulokowała się na 471 pozycji.

  Wspólny wysiłek i wspólny sukces

  Obecny wynik, jaki osiągnęła Grupa SBS jest przede wszystkim wypadkową działań Partnerów, którzy w sposób aktywny i dynamiczny reagują na ciągle zmieniające się warunki rynkowe. W ofercie grupy znajduje się ponad 350 tys. produktów. Lista ta regularnie zwiększa się o kolejne pozycje. Także marki domowe grupy: DELFIN, KELLER oraz NANOPANEL są synonimem najwyższej jakości produktów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych, od lat cieszą się zaufaniem kontrahentów oraz instalatorów.

  Dążenie do coraz lepszych rezultatów

  Rok 2017 dla Grupy SBS zaczął się bardzo korzystnie, nie tylko ze względu na 15-lecie istnienia jej na rynku. Grupa postanowiła odświeżyć wizerunek, poprzez wdrożenie nowej, funkcjonalnej strony internetowej i modyfikację identyfikacji wizualnej marek domowych. Dodatkowo rozpoczęła wydawanie kwartalnika, mającego na celu zacieśnienie relacji wewnątrz organizacji, promowanie zarówno marki domowej, jak również produktów kontrahentów. Także plany odnoszące się do działań strategicznych napawają optymizmem - prowadzone są rozmowy dotyczące rozszerzenia współpracy oraz portfolio produktów. Sprzyjają temu obecnie występujące tendencje na rynku. Sądzimy zatem, że Grupa SBS może liczyć na kolejne wyróżnienia i sukcesy w najbliższym czasie.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.