google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • „Dom pełen ciepła” – kampania reklamowa ISOVER

  20 maja w telewizji, prasie i internecie rusza ogólnopolska kampania reklamowa marki ISOVER pod hasłem „Dom pełen ciepła”. Jej głównymi bohaterami są pracownicy firmy, którzy wcielili się w rolę szczęśliwej rodziny. Koncepcję kampanii wraz z motywem przewodnim opracował zespół marketingu ISOVER.

  „Dom pełen ciepła” – kampania reklamowa ISOVER„Od wielu lat termiczna i akustyczna izolacja ISOVER zamienia podłogi, ściany i dach w coś o wiele ważniejszego – w miejsce, do którego zawsze chcesz wracać, gdzie czujesz się bezpiecznie i komfortowo. W Twój dom - pełen ciepła” – tymi słowami producent wełny mineralnej rozpoczyna swój spot telewizyjny i nową ogólnopolską kampanię reklamową. – W naszej kampanii chcieliśmy umocnić pozytywne skojarzenia z naszą marką, bazując na pozytywnych emocjach jak radość czy rodzinne ciepło, a z drugiej strony nawiązać do korzyści, jakie dajemy klientom w aspekcie komfortu termicznego, który zapewniają rozwiązania ISOVER w naszych domach – mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

  Kampania „Dom pełen ciepła” przedstawia szczęśliwą rodzinę, uchwyconą przy wspólnej, radosnej zabawie w ich ciepłym i bezpiecznym domu. W role bohaterów wcielili się inżynierowie marki ISOVER. Dzięki ciekawej animacji, z rozwijającą się rolką wełny, dowiadujemy się, że do jego budowy wykorzystano energooszczędną wełnę szklaną, która otula cały dom.

  - To nie pierwszy raz, kiedy w ogólnopolskiej kampanii zamiast aktorów czy modeli bohaterami są osoby z naszego zespołu, które doskonale znają produkty oraz markę, będąc na co dzień jej prawdziwymi ambasadorami – dodaje Anna Kozera, specjalista komunikacji ISOVER.

  Pierwsza odsłona kampanii telewizyjnej o szerokim zasięgu będzie prowadzona od 20 maja do 30 czerwca br. Dodatkowe działania mediowe obejmują reklamy w prasie branżowej i ogólnopolskiej, internecie, w tym mediach społecznościowych, na megaboardach oraz materiały promocyjne w punktach handlowych.

  Koncepcję spotu, plan kampanii oraz hasło reklamowe przygotował zespół marketingu ISOVER. Za realizację spotu odpowiadała firma MBT Production, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajęła się agencja Starcom.

  Spot reklamowy ISOVER:

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.