google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Błoga cisza w pokoju Twojego dziecka

  Błoga cisza w pokoju Twojego dziecka

  Małe dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują dużo spokoju i snu. Gdy zaczną chodzić do szkoły, ich pokoje staną się również miejscem pracy, a sami doskonale wiemy, że najlepiej skupiamy się kiedy wokół nas jest cicho. Jak więc zapewnić im komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i wyciszenia przed snem? Projektanci marki INTER DOOR czerpiąc z własnych, domowych doświadczeń zaprojektowali drzwi AKUSTIK, które zadbają o błogą ciszę w pomieszczeniu.

  Zapewnienie odpowiednich warunków do pracy, relaksu, ale i zabawy to priorytet każdego rodzica. Pojawiają się wtedy pytania – co powinniśmy zrobić Producenci prześcigają się w pomysłach, pojawiają się maty oraz ekrany akustyczne. Mają niestety jeden minus – ze względu na swoją grubość, zabierają przestrzeń. W blokach każdy centymetr jest na wagę złota, więc często takie rozwiązanie odpada. Producenci okien poszerzyli swoją ofertę o okna, które nie przepuszczają hałasu z zewnętrz. Podobnie producenci drzwi. Projektanci marki INTER DOOR, którzy również są rodzicami przy projekcie tego produktu bazowali na swoim doświadczeniu. Zależało im na stworzeniu drzwi, które będą przede wszystkim zapewniać komfort ciszy i spokoju w pomieszczeniu. Technologie połączyli z nowoczesnym wzornictwem dostępnym w kilku wersjach i tak powstała kolekcja drzwi AKUSTIK.

  Drzwi AKUSTIK to jednoskrzydłowe przylgowe lub bezprzylgowe drzwi o specjalnej konstrukcji, wyposażone w mechaniczny próg opadający, które charakteryzują się wysokimi parametrami izolacyjności akustycznej. W wersji przylgowej drzwi posiadają klasę Rw = 37 dB, natomiast w bezprzylgowej - klasę Rw = 32 dB. Drzwi z przeszkleniem wyposażone są w akustyczny pakiet szklany oraz ramki (bez szprosów).

  Zastosowanie w kolekcji AKUSTIK progu opadającego daje nam pewność, że żadne nieproszone dźwięki nie przedostaną się do pomieszczenia. Mechaniczny próg montowany jest w dolnej części skrzydła. W trakcie zamykania drzwi stopniowo opada, co zapewnia nam podwyższoną dźwiękoszczelność. Próg poprawia izolację nie tylko akustyczną, ale i termiczną. Ponadto eliminuje przenikanie światła i kurzu oraz dopasowuje się do nierówności podłogi. Poza tym tak wykonane drzwi będą się ciszej otwierały i zamykały.

  Wprowadzenie takich rozwiązań, jak to AKUSTIK od INTER DOOR znacząco wspiera młodych rodziców, którzy dbają o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Nie ma co ukrywać, że jest to również dobre rozwiązanie dla nich samych, nie są narażeni na krzyki i głośne śmiechy podczas wspólnych zabaw dzieci a później nastolatków. 

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.