google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 19.10.2018
  1 USD
  3.7601
  0.0299
  1 EUR
  4.3049
  0.0083
  1 CHF
  3.7746
  0.0203
  1 GBP
  4.9014
  0.0108
  1 RUB
  0.0572
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Domy Rodzinne dla każdego – nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

  Ponad 120 najlepszych projektów, domy w cenie mieszkania, energooszczędna kolekcja ENERGO PLUS, a także inspirujące wnętrza i porady ekspertów – to wszystko czeka na czytelników w nowym wydaniu katalogu „Domy Rodzinne” Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

  Domy Rodzinne dla każdego – nowy katalog z projektami Pracowni ARCHIPELAG już w sprzedaży

  Domy oszczędne od podstaw

  W najnowszym katalogu „Domy Rodzinne” Pracownia Projektowa ARCHIPELAG prezentuje ponad 120 najlepszych projektów ze swojej kolekcji. W numerze czytelnicy odnajdą m.in.: domy parterowe, z poddaszem użytkowym, z poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej – do wyboru propozycje w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, w tym opcje z garażem, bez garażu lub wersje z wiatą. Uwagę zwraca wyróżniona kolekcja ENERGO PLUS, czyli projekty domów w standardzie wyposażone w komplet energooszczędnych instalacji: pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny.

  Najlepsze z najlepszych

  Wszystkie projekty prezentowane w najnowszym katalogu Pracowni ARCHIPELAG spełniają nowe warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie od 2017 roku, a niektóre nawet wyprzedzają wymagania przepisów, plasując się w normach przewidzianych na rok 2021. W numerze czytelnicy odnajdą również informacje na temat nowelizacji Rozporządzenia, aktualnych programów dopłat oraz praktyczne porady, dzięki którym wymarzony dom będzie dla nich oszczędzał. W najnowszym wydaniu nie zabrakło atrakcyjnych hitów z kolekcji Pracowni ARCHIPELAG. Na inwestorów czekają m.in.: projekt domu Simon G2, Liv 3 G2 ENERGO PLUS, Kornel V ENERGO oraz idealny reprezentant aktualnych trendów – dom z okładki, Nikolas G1.

  Najnowszy katalog „Domy Rodzinne” w cenie 5 zł jest dostępny w sieci salonów Empik, InMedio, Relay, Kolporter i Ruch.

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG poleca i zaprasza do lektury. 

  Źródło:
  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa
  Artykuł został dodany przez firmę

  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG - ponad 1500 autorskich projektów w ofercie! Domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym – piękne, energooszczędne i maksymalnie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.