google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pogromca usterek na Bud-Gryfie

  W końcu przekonamy się, kto przoduje w trudnej sztuce tapetowania – kobiety czy mężczyźni. Rywalizacja damsko-męska odbędzie się podczas targów budowlanych Bud-Gryf. Jedną z drużyn wesprze Dominik Strzelec – prowadzący popularną telewizyjną Usterkę.

  Pogromca usterek na Bud-Gryfie

  Tapetowanie dla opornych to robocza nazwa warsztatu, który w ostatni dzień targów (a więc w niedzielę, 2 kwietnia) poprowadzi pogromca nieuczciwych quasi-fachowców, Dominik Strzelec. Prócz garści porad dotyczących tego – wbrew pozorom – niełatwego zajęcia, targowi goście będą mieli okazję dowiedzieć się, jak poznać dobrego fachowca i gdzie go szukać. Ponadto specjalista i pasjonat majsterkowania podpowie, na co zwracać uwagę przy wyborze ekipy budowlanej i odbiorze wykonanych prac. Dzięki rozmowom i konsultacjom wszyscy zainteresowani dowiedzą się także, jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi problemami wynikającymi z nierzetelnie zrealizowanej pracy.

  Wizyta prowadzącego Usterkę ma być urozmaiceniem targowego programu, który w całości skierowany jest do każdego, kto szuka ciekawych rozwiązań budowlanych lub wykończeniowych. Wśród targowej oferty znajdą się produkty i usługi z sektorów budowlanych i energetycznych. Nie zabraknie nowinek technologicznych i dobrze znanych rozwiązań. Zostaną one przedstawione na ponad 100 targowych stoiskach.

  Program targów to jednak dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców i zajęcia z Dominikiem Strzelcem. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Strefa Majsterkowicza, Przestrzeń Architekta oraz konkurs „Wyróżniony wyrób“. Będą także pokazy sprzętu i szkoleń branżowych.

  Tegoroczna edycja targów Bud-Gryf organizowana przez Żeglugę Szczecińską w dniach 31 marca – 2 kwietnia zyskała patronat Ministra Infrastruktury i Budownictwa.

  Patronatami wydarzenie objęli także:

  • Prezydent Miasta Szczecin
  • Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
  • Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa
  • Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
  • Zachodniopomorskiej Okręgowa Izby Architektów RP
  • Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego
  Źródło:
  Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.

  Jesteśmy specjalistami od organizacji targów, konferencji oraz imprez firmowych w Szczecinie i na całym Pomorzu Zachodnim.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.