google

    budownictwo, materiały budowlane, okna

    Kursy walut 20.03.2018
    1 USD
    3.4296
    -0.0045
    1 EUR
    4.2242
    0.0066
    1 CHF
    3.6035
    0.0026
    1 GBP
    4.8114
    0.0132
    1 RUB
    0.0593
    -0.0003
    Newsletter
    Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
    Podaj imię i nazwisko:
    Twój adres email:
     
    Zobacz na mapie
    Chcę dodać:
    W zasięgu km

    • Tanie domy z poddaszem – nowy e-katalog od Pracowni ARCHIPELAG jest już dostępny online

    Tanie w budowie, bardzo funkcjonalne i maksymalnie komfortowe w codziennym użytkowaniu – właśnie takie projekty czekają na czytelników w najnowszym e-katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Najlepsze z najlepszych domy z poddaszem użytkowym już do zobaczenia online.

    Domy w cenie mieszkania 

    <img alt="Nowy e-katalog „ARCHIPELAG tanie domy z poddaszem" "="" data-cke-saved-src="http://www.budownictwo.org/img/art/2017_03/72660/0_upload_43852f2122.png" src="http://www.budownictwo.org/img/art/2017_03/72660/0_upload_43852f2122.png" style="width: 250px; height: 132px; float: right;">W swoim najnowszym katalogu architekci z Pracowni Projektowej ARCHIPELAG przekonują, że nawet przy ograniczonym budżecie nie trzeba rezygnować z marzeń o własnym domu – wystarczy wybrać projekt oszczędny od podstaw i dobrze zaplanować każdy etap inwestycji. Domy z poddaszem użytkowym doskonale sprawdzą się na każdej, nawet małej i wąskiej działce, a oprócz tego będą cieszyć swoją funkcjonalnością przez lata. W bieżącym e-wydaniu czytelnicy odnajdą również informacje o nowych warunkach technicznych 2017, aktualności w temacie dopłat w programie MdM, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która pomaga inwestorom na każdym etapie budowy.

    Domy dla każdego 

    Najnowszy, elektroniczny katalog Pracowni Projektowej ARCHIPELAG to zbiór najlepszych domów z poddaszem użytkowym, wśród których propozycje w swoim stylu znajdą zarówno wielbiciele klasycznej elegancji, jak i miłośnicy nowoczesnego designu. Katalog czytelnie podzielono na rozdziały: domy z poddaszem bez garażu, domy z poddaszem i garażem, a także ekonomiczne w realizacji domy dwuetapowe z poddaszem do późniejszej adaptacji, które są prawdziwymi hitami współczesnych trendów w architekturze. Elektroniczny katalog jest dostępny bezpłatnie, a jego wygodna i interaktywna formuła sprawia, że komfortowo przegląda się go zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

    Nowy e-katalog „ARCHIPELAG tanie domy z poddaszem” można przeglądać online pod adresem: https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_tanie_domy_z_poddaszem

    Źródło:
    ARCHIPELAG Pracownia Projektowa
    Artykuł został dodany przez firmę

    ARCHIPELAG Pracownia Projektowa

    Pracownia Projektowa ARCHIPELAG - ponad 1500 autorskich projektów w ofercie! Domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym – piękne, energooszczędne i maksymalnie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

    » Zapoznaj się z ofertą firmy
    Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
    Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
    wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.