google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa odsłona internetowego sklepu budowlanego Xella Polska

  Nowa odsłona internetowego sklepu budowlanego Xella PolskaW styczniu 2017 roku uruchomiono udoskonaloną wersję internetowego sklepu producenta materiałów budowlanych Ytong, Silka i Multipor. Xella Polska oferuje szybką i wygodną sprzedaż online akcesoriów i narzędzi niezbędnych podczas budowy w technologii murowania cienkospoinowego. Przez internet można zamówić też specjalne usługi jak szkolenia na budowie czy przeliczenia ilości materiałów budowlanych według projektu.

  Xella Polska, lider energooszczędnych rozwiązań w budownictwie jest prekursorem sprzedaży internetowej w segmencie producentów budowlanych. – Nasz sklep online działa z sukcesami od lat. Postanowiliśmy go w ostatnim czasie udoskonalić. Nasi stali Klienci od początku tego roku z pewnością zauważą odświeżony layout strony i jeszcze wygodniejszą nawigację – tłumaczy Krzysztof Snopek, kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży Xella Polska sp. z o.o. odpowiedzialny za projekt modernizacji strony internetowej sklep.xella.pl.

  Sklep zyskał nowy silnik, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie kupować narzędzia czy usługi niezależnie od urządzenia. Zakupy są równie proste na komputerze, jak i na tablecie czy smartfonie, co jest zasługą pełnej responsywności strony.

  – Dbamy nie tylko o wygodę zakupów naszych Klientów, ale i ich bezpieczeństwo. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych, również sam proces płatności jest w pełni zabezpieczony – dodaje Snopek.

  Skrócono również proces rejestracji dla nowych użytkowników, teraz można zalogować się poprzez Facebooka.

  Internetowy sklep Xella Polska oferuje dziesiątki narzędzi budowlanych i akcesoriów niezbędnych lub przydatnych podczas budowy w systemach Ytong, Silka i Multipor. W bogatej ofercie producenta można znaleźć m.in. systemowe kielnie Ytong lub Silka w każdej dostępnej szerokości odpowiadającej szerokościom murowanych bloczków, szeroki wybór pił do cięcia elementów z betonu komórkowego czy silikatów. Do tego ubrania w limitowanych seriach z logotypami Ytong lub Silka, worki z zaprawami czy dodatkowe narzędzia.

  Oprócz tego Xella oferuje w swoim sklepie online zakup usług, w tym szkolenia na budowie dla ekipy wykonawców czy obliczanie ilości materiałów na potrzeby budowy domu jednorodzinnego według projektu. – Usługa przeliczania projektu może przynieść inwestorowi olbrzymią korzyść – znając ilość potrzebnych materiałów budowlanych, zamawia dokładnie to, co jest potrzebne, ograniczając starty na budowie i niepotrzebne koszty – przekonuje Krzysztof Snopek.

  Dla osób planujących ocieplenie od wewnątrz za pomocą systemu Multipor (np. w mieszkaniu w zabytkowej kamienicy) przydatny będzie zakup analizy cieplno-wilgotnościowej przegrody. Ta zaawansowana technologicznie usługa, bazująca na niestacjonarnym wirtualnym modelu przepływu ciepła i wilgoci przez ścianę lub strop, umożliwia wybór optymalnej grubości materiału termomodernizacyjnego.

  Ponadto sklep Xella Polska oferuje szereg multimediów i poradników budowlanych, które ułatwią budowę nie tylko profesjonalnym wykonawcom – także inwestorzy mogą dzięki nim podnieść swój poziom wiedzy w tym zakresie.

  Zamów profesjonalne narzędzia, akcesoria lub usługi Ytong Silka Multipor nie wychodząc z domu! Wejdź na stronę: https://sklep.xella.pl/

  Źródło:
  Xella Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Xella Polska Sp. z o.o.

  Xella Polska Sp. z o.o. oferuje polskim klientom szeroką gamę produktów niezbędnych do systemu białego budowania. Produkuje materiały ścienne dla budownictwa ogólnego, w szczególności koncentrując się na budownictwie mieszkaniowym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.