google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Benzyna ekstrakcyjna – produkt niezbędny w każdym domu

  Wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia, takie jak tłuste plamy, zacieki od farb, kleju czy lakierów są szczególnie trudne do usunięcia. Powstają najczęściej podczas remontów i prac naprawczych, więc uniknięcie ich jest niemożliwe. By pozbyć się ich skutecznie, warto zaopatrzyć się w środek, który z łatwością usunie uciążliwe zabrudzenia i nie zniszczy czyszczonego przedmiotu. W takim wypadku przydatna może okazać się benzyna ekstrakcyjna.

  Benzyna ekstrakcyjna – produkt niezbędny w każdym domuBenzyna ekstrakcyjna to uniwersalny produkt przeznaczony do rozcieńczania, który świetnie sprawdzi się po wykonanym remoncie przy usuwaniu tłuszczów, olejów, wosków, pokostu lnianego, kleju, etykiet i naklejek,  oraz wyrobów lakierowanych, m.in. olejnych lub ftalowych. Nadaje się także do oczyszczania narzędzi i części urządzeń. Sprawdzi się również przed pracami remontowymi, przy odtłuszczaniu powierzchni do malowania, np. ławki, stołu, futryny itp. Może być stosowana na wielu rodzajach powierzchni: tworzywie sztucznym, szkle, metalu i drewnie. Jej szerokie możliwości pozwalają wykorzystywać ją podczas codziennych porządków, np. przy czyszczeniu okapu, lampy, ram okiennych lub nawet sadzy w kominku. Okaże się niezawodna w ogrodzie przy czyszczeniu mebli ogrodowych z tworzywa sztucznego, narzędzi ogrodowych lub grilla. Benzyna ekstrakcyjna to produkt wielozadaniowy, ułatwiający wiele prac domowych, dlatego warto mieć ją zawsze w domu.

  Dane techniczne:

  • Producent Dragon Poland
  • Produkt Benzyna ekstrakcyjna
  • Opakowanie Butelka szklana, puszka metalowa
  • Gramatura 500 ml, 5 L, 20 L
  • Barwa Bezbarwna
  • Cena ok. 8 zł 
  Źródło:
  Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Dragon Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  Producent chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej, którego głównym celem jest dostarczanie odbiorcom wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.