google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 20.07.2018
  1 USD
  3.7170
  0.0007
  1 EUR
  4.3275
  0.012
  1 CHF
  3.7199
  0.0078
  1 GBP
  4.8376
  0.0028
  1 RUB
  0.0586
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze

  Zwiększająca się świadomość konsumentów i troska o środowisko sprawiają, że do aranżacji wnętrz coraz częściej wybierane są produkty z oznaczeniem „eko” lub „bio”. Pod tymi pojęciami kryją się jednak nie tylko wysokiej klasy wyroby wykonane z naturalnych materiałów, ale również te tworzone z zachowaniem ekologicznych standardów. Doskonały przykład takiego właśnie materiału nawierzchniowego stanowią podłogi Purline Bioboden, w tym nowa kolekcja o nazwie Wineo 1000.

  Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze
  Fot. Wineo

  Wyjątkowość bio podłóg Purline Bioboden polega na tym, że w całości produkowane są z surowców odnawialnych oraz mineralnych materiałów wypełniających, a do ich wykonania używany jest m.in. olej rzepakowy i rycynowy.

  Purline Bioboden marki Wineo – podłogi bliskie naturze
  Fot. Wineo.

  Biopodłogi Purline Bioboden to linia innowacyjnych produktów marki Wineo, zaliczanych do najbardziej ekologicznych podłóg na rynku. Ich wyjątkowość polega na tym, że w całości produkowane są z surowców odnawialnych oraz mineralnych materiałów wypełniających, a do ich wykonania używany jest m.in. olej rzepakowy i rycynowy. Co więcej, nawierzchnia ta nie zawiera chloru, rozpuszczalników i szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów oraz jest całkowicie pozbawiona zapachu. Podłogi PurlineBioboden są zatem w 100% ekologiczne i bezpieczne dla użytkowników. Z powodzeniem można stosować je w budynkach mieszkalnych, pomieszczeniach zajmowanych przez dzieci i alergików, a także w obiektach użyteczności publicznej, przedszkolach, ośrodkach zdrowia czy restauracjach.

  Biopodłoga dla każdego

  Podłogi Purline Bioboden to propozycja, która zasługuje na uwagę nie tylko osób dbających o środowisko. Produkt ten wyróżnia się także wyjątkową trwałością, dużą wytrzymałością (klasa użyteczności 23/32 dla kolekcji Wineo 1000 oraz 23/43 w przypadku pozostałych linii) i komfortem użytkowania. Aby jak najpełniej sprostać oczekiwaniom odbiorców, firma Windmölleroferuje ekologiczne podłogi PurlineBioboden w dwóch odmianach: w rolce i w formie paneli oraz zróżnicowanych pod względem sposobu montażu: mocowanych na klej oraz układanych na tzw. click. Do wyboru jest również olbrzymia gama dekorów, obejmująca zarówno wzory drewnopodobne, jak i imitujące kamień.  Sięgając po panele m.in. z nowej kolekcji Wineo 1000 można uzyskać efekt dębowej, sosnowej czy wapiennej podłogi, czując jednocześnie pod stopami miękki, elastyczny i ciepły materiał. Niezwykle istotne jest również to, że z powierzchni Purline Bioboden bez trudu można usunąć nie tylko zwykłe zabrudzenia, ale również ślady markerów, długopisów i kredek. Oznacza to, że biopodłodzemarki Wineo niestraszne nawet rysunki, które często pojawiają się na nawierzchni w pokoju dziecięcym.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.