google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Budowanie dla każdego, czyli atrakcje na targach BUD-GRYF

  W weekend 15-17 kwietnia każdy, kto planuje budowę lub remont będzie miał okazję nie tylko poznać ofertę firm z branży budowlanej i energetycznej ale też uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

  Zrób to sam, czyli Strefa Majsterkowicza

  Międzynarodowe Targi Szczecińskie BUD-GRYF Wkręcanie wkrętów i śrubek na czas, curling odkurzaczem, wymiana koła na czas, wiercenie wiertarką udarową - w tych i innych konkurencjach będą mogli sprawdzić się odwiedzający targi BUD-GRYF, a ponadto będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. W Strefie znajdzie się bogata oferta narzędzi pneumatycznych, ręcznych, elektronarzędzi itd. Pod okiem eksperta będzie można testować wybrany sprzęt i sprawdzić ofertę cenową. Partnerem Strefy Majsterkowicza jest firma MB TECHNIKA.

  Inspirujące spotkanie „Kobieta buduje”

  Jak to jest być kobietą na budowie? Na to pytanie szukać będziemy odpowiedzi podczas sobotniego spotkania panelowego pod hasłem „Kobieta buduje”. Kilka znanych szczecińskich kobiet opowie swoje historie z placu budowy ważnych dla nich i dla miasta inwestycji. Panie sprawdziły się kierując budowami domu, siedziby firmy, remontując zabytkowe budynki. Liczymy, że to spotkanie pokaże, że każdy, kto ma wizję, ma również siłę by ją zrealizować. W spotkaniu udział wezmą: Laura Hołowacz - założycielka i prezes Zarządu CSL Internationale Spedition Spółka z o.o., odpowiedzialna za renowację budynku Starej Rzeźni, Dorota Jasina – dyrektor zarządzająca w firmie Kemipol, odpowiedzialna za budowę fabryki w Policach, Elżbieta Kuźmińska – prowadząca własną działalność, nadzorująca roboty budowlane, Marta Siewier – inżynier budowy w firmie Skanska.

  Budujemy Filharmonię Szczecińską z tektury

  Odwiedzający targi BUD-GRYF będą mieli okazję pobawić się w budowniczego, tworząc wspólnie Filharmonię Szczecińską… z tektury. Powstanie makieta budynku w skali 1:18. Zabawa będzie polegała na wspólnym budowaniu, z tektury falistej, brył tworzących makietę budynku Filharmonii Szczecińskiej.  Każda bryła tworząca makietę budynku będzie samodzielnym obiektem, po ich rozsunięciu powstanie szereg kamienic, które uczestnicy będą mogli komponować w indywidualną przestrzeń miejską z ulicami, rynkiem, czy parkiem. Zabawa odbywać się będzie na terenie zewnętrznym MTS.

  Malujemy Szczecin z LAKMĄ

  Filharmonię Szczecińską będziemy także malować! Na terenie zewnętrznym targów powstaną trzy „wielkoformatowe malowanki” przedstawiające znane szczecińskie miejsca. A więc pędzle w dłoń i do roboty! Każdy odwiedzający, który ma odrobinę duszy artysty może pomóc naszym malarzom w stworzeniu wielkich przestrzennych obrazów. Przy użyciu materiałów malarskich LAKMY i pod okiem specjalistów wypełnimy kolorami naszkicowane wcześniej szczecińskie symbole: budynek Filharmonii, Pomnik Czynu Polaków i słynny Pas Oriona, czyli place w centrum miasta. Malowanie odbywa się na terenie zewnętrznym przed halą MTS w sobotę w godzinach 10.00-17.00 oraz w niedzielę w godzinach 11.00-16.00.

  Źródło:
  Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.

  Jesteśmy specjalistami od organizacji targów, konferencji oraz imprez firmowych w Szczecinie i na całym Pomorzu Zachodnim.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.