google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi BUD-GRYF w Szczecinie już za miesiąc!

  Pokazy i konkursy w Strefie Majsterkowicza, porady ekspertów w Przestrzeni Architekta, wielkie malowanie z LAKMĄ, czy wjazd podnośnikiem na 40 m – to i wiele więcej w programie tegorocznych targów BUD-GRYF.

  Na stoiskach wystawców znajdziemy pełną ofertę materiałów budowalnych, wykończeniowych i systemów grzewczych. Zapraszamy do hali MTS w Szczecinie w dniach 15-17 kwietnia. Wstęp wolny!

  Co zobaczymy na targach?

  Targi BUD-GRYF SzczecinKonstrukcje drewniane, domy szkieletowe, okna, schody, drzwi, w tym drzwi pasywne, pełny przekrój podstawowych materiałów budowlanych obecnych na rynku, pokrycia dachowe, materiały dociepleniowe, materiały na elewacje, ogrodzenia, bramy – to te najważniejsze elementy, które znajdą się na stoiskach wystawców targów budowlanych. Nie zabraknie systemów grzewczych, ogrzewania podłogowego, kotłów na biomasę, systemów solarnych i fotowoltaiki.

  W ramach pokazów Firma Pagat zaprezentuje metodę izolacji natryskowej, natomiast dystrybutor podnośników – Riwal, pokaże Szczecin z wysokości 40 metrów! Przedstawiciele biznesu będą mogli wziąć udział w szkoleniach oraz dwóch cyklicznych wydarzeniach: giełdzie kooperacyjnej z firmami z zagranicy oraz konferencji poświęconej odnawialnym źródłom energii.

  Sprawdź się w roli majsterkowicza!

  Międzynarodowe Targi Szczecińskie wspólnie z MB TECHNIKA zapraszają do udziału w konkursach w Strefie Majsterkowicza. Wkręcanie wkrętów i śrubek na czas, curling odkurzaczem, wymiana koła na czas, wiercenie wiertarką udarową – w tych i innych konkurencjach będą mogli sprawdzić się nasi odwiedzający, a ponadto będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. W Strefie znajdzie się bogata oferta narzędzi pneumatycznych, ręcznych, elektronarzędzi itd. Pod okiem eksperta będzie można testować wybrany sprzęt i sprawdzić ofertę cenową.

  Zapytaj architekta

  Przestrzeń Architekta powstanie przy współpracy z Zachodniopomorską Okręgową Izbą Architektów RP. Architekci zrzeszeni w Izbie pełnić będą dyżury eksperckie odpowiadając na pytania indywidualnych inwestorów i tych dopiero planujących budowę. O dużej architekturze rozmawiać będziemy z gościem specjalnym targów arch. Robertem Koniecznym - laureatem wielu konkursów polskich i zagranicznych, ośmiokrotnie nominowanym do Europejskiej Nagrody Fundacji Miesa van der Rohe, plasującym się wśród „44 najlepszych młodych architektów świata” czasopisma „Scalae”; projektantem szczecińskiego Centrum Dialogu „Przełomy”. Poprowadzi on wykład otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Odwiedzający targi będą także mieli okazję samemu pobawić się w budowniczego, tworząc wspólnie Filharmonię Szczecińską z kartonów!

  Pomaluj Szczecin z LAKMĄ

  Na terenie zewnętrznym targów powstaną trzy „wielkoformatowe malowanki” przedstawiające znane szczecińskie miejsca. A więc pędzle w dłoń i do roboty! Każdy odwiedzający, który ma odrobinę duszy artysty może pomóc naszym malarzom w stworzeniu wielkich przestrzennych obrazów. Przy użyciu materiałów malarskich LAKMY i pod okiem specjalistów wypełnimy kolorami naszkicowane wcześniej szczecińskie symbole: budynek Filharmonii, Pomnik Czynu Polaków i słynny Pas Oriona, czyli place w centrum miasta.

  Szkolenia, spotkania, konferencja

  Tradycyjnie w pierwszy dzień targów BUD-GRYF odbędzie się Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna dla branży budowlanej i energetycznej, organizowana przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. Także w piątek odbędzie się dziewiąta konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”, organizowana wspólnie z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Podczas targów zapraszamy także do udziału w szkoleniach branżowych – dla firm wykonawczych z zakresu Prawa zamówień publicznych, którego organizatorem jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oraz dla inżynierów budownictwa prowadzonym przez Zachodniopomorską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. 

  Więcej na www.mts.pl
  Targi: BUD-GRYF 15-17.04.2016
  Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich, ul. Struga 6-8
  Godziny otwarcia targów: pt.-sb. 10:00 – 18:00, nd. 10:00 – 17:00
  Wstęp i parking: bezpłatny

  Źródło:
  Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.

  Jesteśmy specjalistami od organizacji targów, konferencji oraz imprez firmowych w Szczecinie i na całym Pomorzu Zachodnim.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.