google

  budownictwo, materiały budowlane, okna

  Kursy walut 22.08.2019
  1 USD
  3.9337
  0.0127
  1 EUR
  4.3660
  0.0147
  1 CHF
  4.0050
  0.0036
  1 GBP
  4.7784
  0.0161
  1 RUB
  0.0600
  0.0008
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowości Ytong, Silka i Multipor na Budmie

  Szanowni Państwo,

   logo Xella, Ytong, Silka

  za nami największa impreza budowlana w Polsce – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2016 w Poznaniu. Xella Polska była jednym z największych wystawców, prezentowaliśmy się na dwóch stoiskach, w tym jednym rozległym tworzącym naszą Strefę Testów.

  Wszystkim, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy, a tym, którzy nie zdążyli zobaczyć, przypominamy o nowościach prezentowanych na Budmie przez Xella Polska:

  • Najcieplejsze bloczki do ściany jednowarstwowej – Ytong Energo+, najgrubsza odmiana 48 cm spełni nawet zaostrzone normy termiczne w 2017 i 2021 roku. To materiał już dziś wybiegający w przyszłość!
  • Wielkoformatowe bloki wapienno-piaskowe Silka Tempo, których pokazy montażu za pomocą miniżurawia przyciągały na Budmie setki zwiedzających – to technologia, która pozwala na skrócenie czasu prac budowlanych nawet o 60%! Ten zdrowy i naturalny materiał upodobali sobie szczególnie hodowcy zwierząt do budowy obiektów inwentarskich.
  • Innowacyjny system ocieplenia od wewnątrz – mineralne płyty Multipor. Można go stosować zarówno na ściany jak i stropy. W pełni ognioodporny materiał (klasa A1), jak i wysoce paroprzepuszczalny jest idealny do stosowania w obiektach publicznych (ocieplenia stropów w parkingach podziemnych czy ścian w budynkach zabytkowych). Multipor nie ingeruje w wygląd zewnętrzny fasad – uratował już ponad 200 zabytków w Polsce – ocieplono nim m.in. historyczne dworce kolejowe w Opolu, Leżajsku, Łęczycy, wieżę wodną w Radomiu, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej czy szereg zabytkowych, ceglanych fabryk w Łodzi adaptowanych na lofty i biura.
  • Dla architektów mamy nakładkę Rev-X na program Autodesk Revit, która pozwala projektować w systemach Ytong, Silka i Multipor w technologii BIM. Xella Polska jako jeden z pierwszych producentów budowlanych przygotowała aplikację umożliwiającą zaistnienie jej produktów w świecie BIM. Nakładka to samoinstalująca się biblioteka zawierająca wszystkie materiały Ytong, Silka i Multipor. Jest darmowa i wyjątkowo prosta w obsłudze!
  • Dla wykonawców mamy nową edycję programu Energomocni – na Budmie stoiska Xelli przyciągały nie tylko ciekawymi pokazami murowania, ale i rozbudowaną ofertą szkoleń dla wykonawców, jak i programem Energomocni, w którym zarejestrowane ekipy budowlane mogą za każdy dom wybudowany w systemach Ytong i/lub Silka zgarniać atrakcyjne nagrody. W tym roku Xella wraz z Zakładami Doskonalenia Zawodowego organizuje szkolenia w całej Polsce. Podnieś swoje kwalifikacje i zostań certyfikowanym wykonawcą Xelli!
  Źródło:
  Xella Polska Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Xella Polska Sp. z o.o.

  Xella Polska Sp. z o.o. oferuje polskim klientom szeroką gamę produktów niezbędnych do systemu białego budowania. Produkuje materiały ścienne dla budownictwa ogólnego, w szczególności koncentrując się na budownictwie mieszkaniowym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.